Logowanie
Jasełka 2012 PDF Drukuj Email

Jasełka 2012

W dniu 21 grudnia 2012r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami mieli okazję obejrzeć krótkie- ale pełne ważnych treści- przedstawienie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Grupa uczniów pod okiem ks. Łukasza Smuga postanowiła pokazać zebranym sposób przeżywania świąt w polskim domu. Nie była to jednak pozytywna wizja. Widzieliśmy zapracowane, ale kłócące się dzieci, ojca oglądającego mecz w telewizji i matkę, której świąteczny czas ograniczył się do spraw domowych i przygotowania wieczerzy.

Więcej…
 
VIII Europejskie kolędowanie w Kołłątaju PDF Drukuj Email

Dnia 18 grudnia 2012 roku, o godz. 8.30 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie rozpoczęło się „VIII Europejskie kolędowanie”. W konkursie udział mogły wziąć wszystkie chętne klasy pierwsze i drugie. Jury w składzie - przewodnicząca: Karolina Matuszewska, radny Miłosz Zwierzyk, asystent Społeczny posła Macieja Orzechowskiego, wicedyrektor Alicja Stachurska, Iwona Dominiak – założyciel SKE „Kołłątaj”, była nauczycielka I LO. Pozostali członkowie Jury: nauczycielki

Więcej…
 
Konkurs "Kołłątaj w obiektywie" PDF Drukuj Email

Wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach na filmik oraz plakat promujący szkołę.

Więcej…
 
Mikołajki 2012 PDF Drukuj Email

Dnia 6.12.br samorząd uczniowski po raz drugi zorganizował szkolne "Mikołajki". Uczniowie mogli wziąć udział w wielu konkurencjach. W tym roku największą popularnością cieszyło się malowanie bombek. Niestety komisja nie wybrała zwycięscy w tej konkurencji, gdyż wszystkie bombki wywarły na nich duże wrażenie.

Nakręcony i zmontowany film z mikołajek możecie zobaczyć na naszej stronie w sekcji Dlaczego Kołłątaj? -> Filmy

Więcej…
 
Dla Sztuki duś Enter PDF Drukuj Email

"Dla Sztuki duś Enter" to autorski projekt Krotoszyńskiego Domu Kultury, który otrzymał dotację w wysokości 44.000 zł z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Dom Kultury "+". Dziewiątego grudnia w krotoszyńskim kinie odbyło się podsumowanie całego przedsięwzięcia. Na scenie mogliśmy zobaczyć 5 "enterowych" szkół (Szkoła Podstawowa w Roszkach, Zespół Szkół w Orpiszewie, Szkoła Podstawowa nr 4 w Krotoszynie, Gimnazjum nr 4 w Krotoszynie oraz I Liceum Ogólnokształcące

Więcej…
 
Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Blogowego PDF Drukuj Email

Uczniowie klasy 3A - Asia, Kinga i Łukasz - zostali laureatami konkursu "BLOGOWA MAPA PRZEMIAN". Blog, którego założyli http://eurofundusze.blogspot.com/ znalazł się wśród 9 najlepszych! Do projektu zgłosiło się ponad 400 szkół z całej Polski, dlatego uczniowie czują się jeszcze bardziej wyróżnieni.
Przez ponad 6 tygodni na swojej stronie opisywali zmiany zachodzące w gminie Krotoszyn.

Więcej…
 
Drogi Gimnazjalisto!! PDF Drukuj EmailZapraszamy Cię na zajęcia tematyczne, które odbędą się w naszej szkole w każdy pierwszy czwartek miesiąca wg następującego rozkładu:

  • miesiąc naukowca – 7 lutego 2013
  • miesiąc matematyka i podróżnika – 7 marca 2013
  • miesiąc humanisty – 4 kwietnia 2013
  • miesiąc językowca – 16 maja 2013

Wszystkich chętnych prosimy o zapisy do 10 stycznia 2013 roku na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając swoje imię i nazwisko oraz szkołę.

Dalsze informacje dotyczące godziny oraz charakteru zajęć zostaną podane w terminie późniejszym (po 10 stycznia 2013) w sekcji "Dlaczego Kołłątaj" w zakładce Dla gimnazjalistów.


Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy :-) :-)

Więcej…
 
Nasza uczennica w okręgowym etapie Olimpiady Języka Niemieckiego PDF Drukuj Email

Zofia Mroczek została zakwalifikowana do etapu okręgowego 36 Olimpiady Języka Niemieckiego organizowanej przez Wyższą Szkołę Języków Obcych im. Samuela Bogumiła LINDEGO w Poznaniu.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów :-)

 
IV Mistrzostwa Młodzieży LOK w Informatyce – kolejny sukces naszych uczniów PDF Drukuj Email

Mistrzostwa Młodzieży LOK w Informatyce

Dnia 30 listopada 2012 w ZSP nr 1 odbyły się IV Mistrzostwa Młodzieży LOK w Informatyce na szczeblu powiatowym. Organizatorem konkursu był Pan Antoni Azgier - prezes Zarządu Powiatowego LOK w Krotoszynie. W pierwszej części konkursu uczniowie rozwiązywali test wiedzy informatycznej, natomiast w drugiej wykonywali zadania praktyczne posługując się dostępnym oprogramowaniem.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 53 z 62

Wirtualny spacer po szkole

spacer

Sala wideokonferencyjna

spacer

 

Szkoła z klasą

 

e-Szkoła wielkopolska

 

Szkoła bez przemocySzkoła Odkrywców Talentów

 

 

 

Fizyka jest ciekawa

 

SWOi Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl