Logowanie
Zajęcia dla gimnazjalistów PDF Drukuj Email

Wszystkich zapisanych gimnazjalistów zapraszamy na pierwsze zajęcia tematyczne pod hasłem
„Tajemnice ukryte w gazach”, które odbędą się dnia 7 lutego 2013 roku od godziny 16.30 do 18.00 w naszej szkole w sali nr 32 na drugim piętrze.

Do zobaczenia w następny czwartek :-)

 
Podsumowanie projektu SWOI w Kołłątaju PDF Drukuj Email

„Bądź otwarty, bądź wśród SWOICH” pod takim hasłem 11 uczniów z klas informatycznych I Liceum Ogólnokształcącego w Krotoszynie realizowało w pierwszym semestrze roku szkolnego 2012/2013 projekt „Strategii Wolnych i Otwartych Implementacji” (SWOI). SWOI to innowacyjny model projektu zainteresowania kierunkami informatyczno-technicznymi

Więcej…
 
Matematyczne sukcesy Kołłątajowców PDF Drukuj Email

Uczniowie klasy IIa: Aleksandra Białek, Piotr Maciejewski, Anna Maziejuk i Jakub Tokarek zakwalifikowali się do etapu finałowego Międzynarodowego Konkursu Matematycznego PANGEA. Etap finałowy odbędzie się 8 marca 2013 w Warszawie. Nasi uczniowie znaleźli się wśród 150 najlepszych matematyków.

Więcej…
 
Wojciech Horyza zwycięzcą Konkursu „KOMENTATOR BIZNESOWY”. PDF Drukuj Email

Wojciech Horyza, uczeń klasy 2a zdobył II miejsce w konkursie „KOMENTATOR BIZNESOWY” organizowanym przez Fundację Promocji i Akredytacji Kierunków Ekonomicznych z siedzibą w Warszawie. Konkurs był organizowany dla uczestników Olimpiady Przedsiębiorczości.

Więcej…
 
Jakub Otworowski i Bartosz Kowal finalistami XVIII Konkursu Chemicznego. PDF Drukuj Email

Dwóch uczniów z klasy 3b o profilu biologiczno-chemicznym zostało finalistami XVlll Konkursu Chemicznego dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych organizowanego przez Wydział Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Spośród 176 uczestników z kilku województw zachodniej Polski do finału konkursu zakwalifikowane zostały osoby z najwyższą punktacją z ll etapu.

Więcej…
 
Sukces Kołłątaja w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących PDF Drukuj Email

Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja zajęło w tym roku 287 miejsce w Polsce (na ogólną liczbę liceów 1385), a 18 miejsce w Wielkopolsce (na 100 sklasyfikowanych liceów) !

W roku ubiegłym zostaliśmy sklasyfikowani odpowiednio na 368 i 29 miejscu.

Zgodnie z postanowieniem kapituły, licea ogólnokształcące zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz opinia o uczniach szkoły wyrażona przez kadrę akademicką.

Więcej…
 
Jasełka 2012 PDF Drukuj Email

Jasełka 2012

W dniu 21 grudnia 2012r. uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami mieli okazję obejrzeć krótkie- ale pełne ważnych treści- przedstawienie z okazji świąt Bożego Narodzenia. Grupa uczniów pod okiem ks. Łukasza Smuga postanowiła pokazać zebranym sposób przeżywania świąt w polskim domu. Nie była to jednak pozytywna wizja. Widzieliśmy zapracowane, ale kłócące się dzieci, ojca oglądającego mecz w telewizji i matkę, której świąteczny czas ograniczył się do spraw domowych i przygotowania wieczerzy.

Więcej…
 
VIII Europejskie kolędowanie w Kołłątaju PDF Drukuj Email

Dnia 18 grudnia 2012 roku, o godz. 8.30 w auli I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie rozpoczęło się „VIII Europejskie kolędowanie”. W konkursie udział mogły wziąć wszystkie chętne klasy pierwsze i drugie. Jury w składzie - przewodnicząca: Karolina Matuszewska, radny Miłosz Zwierzyk, asystent Społeczny posła Macieja Orzechowskiego, wicedyrektor Alicja Stachurska, Iwona Dominiak – założyciel SKE „Kołłątaj”, była nauczycielka I LO. Pozostali członkowie Jury: nauczycielki

Więcej…
 
Konkurs "Kołłątaj w obiektywie" PDF Drukuj Email

Wszystkich chętnych uczniów naszej szkoły bardzo serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursach na filmik oraz plakat promujący szkołę.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 następna > ostatnia >>

Strona 56 z 65

Wirtualny spacer po szkole

spacer

Sala wideokonferencyjna

spacer

 

 

Szkoła z klasą

 

e-Szkoła wielkopolska

 

Szkoła bez przemocySzkoła Odkrywców Talentów

 

 

 

Fizyka jest ciekawa

 

SWOi Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl