Logowanie
Promocja książki "Powstanie Wielkopolskie 1918 - 1919 w powiecie krotoszyńskim ..." PDF Drukuj Email

W czwartek 15 marca 2012r. w Bibliotece regionalnej w Krotoszynie odbyła się promocja książki "Powstanie Wielkopolskie 1918 - 1919 w powiecie krotoszyńskim, koźmińskim i Sulmierzycach". Jednym z jej autorów jest profesor Edward Jokiel, który z tej okazji wygłosił wzruszające okolicznościowe przemówienie do zebranych oficjeli, gości i mieszkańców naszego regionu.

Więcej…
 
Nasza szkoła w projekcie "Fizyka jest ciekawa" PDF Drukuj Email

Nasza szkoła bierze udział w projekcie "Fizyka jest ciekawa", współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.  Uczestniczy w nim ponad 5 tysięcy uczniów z województw wielkopolskiego, lubuskiego i dolnośląskiego. Dzięki temu mają okazję osobiście przekonać się, że fizyka, to fascynująca przygoda. Wśród nich znaleźli się również nasi podopieczni, którzy już od ponad dwóch lat odkrywają nowe, przyjazne oblicze fizyki.

Więcej…
 
Adriana Biernacka w finale PDF Drukuj Email

Uczennica klasy III C - Adriana Biernacka zakwalifikowała się do Finału XII Olimpiady Wiedzy o Regionie i Przedsiębiorczości. Gratulujemy!

 
Eliminacje rejonowe konkursu wiedzy z zakresu obrony cywilnej PDF Drukuj Email

Nasi uczniowie, Magdalena Rauhut, Daria Musielińska, Hubert Grzesiak pod opieką pana Tomasza Koniecznego, zajęli I miejsce w eliminacjach rejonowych powiatów krotoszyńskiego, jarocińskiego i pleszewskiego konkursu wiedzy o obronie cywilnej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, które odbyły się 13 marca w Pleszewie. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale rejonowym.

Więcej…
 
Prelekcja dotycząca profilaktyki i leczenia raka jelita grubego PDF Drukuj Email

28 lutego uczniowie naszej szkoły biorący udział w V edycji Ogólnopolskiego projektu ,,Mam haka na raka’’ zorganizowali prelekcję dotyczącą profilaktyki i leczenia raka jelita grubego. Hakowcy z tej okazji zaprosili władze powiatu, miasta , sponsorów, nauczycieli oraz wszystkich mieszkańców Krotoszyna i okolic.

Więcej…
 
Krotoszyński „Kołłątaj” w czołówce najlepszych szkół ponadgimnazjalnych województwa wielkopolskiego. PDF Drukuj Email

Dnia 14 marca bieżącego roku na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krotoszynie odbyły się X Regionalne Zawody Chemiczne. Jest to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów przedmiotowych obejmujących swoim zasięgiem całą Wielkopolskę. Odbywa się pod patronatem Wydziału Chemii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Poznańskiego Kuratorium Oświaty i Starosty Krotoszyńskiego.

Więcej…
 
Dzień Hakowicza - młodzież kontra rak jelita grubego PDF Drukuj Email

Dnia 10 lutego Hakowcy z naszej szkoły zorganizowali marsz połączony z happeningiem ulicami miasta. Społeczność uczniowska ruszyła ulicami o godzinie 12.30. Jako cel wyznaczyła sobie krotoszyński Rynek. Część uczestników projektu czekała na nich pod Ratuszem. Cała akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. Po krótkim przywitaniu oraz prelekcji rozpoczęły się konkursy. Wszyscy z ogromnym zapałem układali hasła z literek.

Więcej…
 
W czołówce Wielkopolski PDF Drukuj Email

Od kilku lat wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z niepokojem czekają na wyniki RANKINGU SZKÓŁ PONADGIMNAZJALNYCH. Tegoroczne notowania w szczególności cieszą społeczność naszego „Kołłątaja”. Znaleźliśmy się bowiem na 368 miejscu wśród liceów całego kraju! Razem z nami ten sam wynik uzyskało XXXII LO im. H. Poświatowskiej w Łodzi. Wśród liceów Wielkopolski jesteśmy na 29 pozycji.

Więcej…
 
Siatkarze najlepsi w półfinale rejonu kaliskiego PDF Drukuj Email

Siatkarze naszego LO 8-02-2012 r. wygrali półfinał rejonu kaliskiego w piłce siatkowej. Walczyli z drużynami II LO w Kaliszu oraz Zespołu Szkół Budowlano-Energetycznych w Ostrowie Wielkopolskim. Gratulujemy wygranej i życzymy powodzenia w dalszym etapie.

 
<< pierwsza < poprzednia 61 62 63 64 65 66 następna > ostatnia >>

Strona 62 z 66

Wirtualny spacer po szkole

spacer

Sala wideokonferencyjna

spacer

 

 

Szkoła z klasą

 

e-Szkoła wielkopolska

 

Szkoła bez przemocySzkoła Odkrywców Talentów

 

 

 

Fizyka jest ciekawa

 

SWOi Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl