Jestże dla prawdy przyszłość jaka? PDF Drukuj Email

Józefina Kowalczyk, uczennica kl. Ic wzięła udział w bieżącym roku szkolnym w kolejnej edycji Olimpiady Filozoficznej. Napisana przez Józefinę praca („Jestże dla prawdy przyszłość jaka? Rozwiń problem zawarty w pytaniu zadanym przez L. Kołakowskiego” ) pod kierunkiem prof. M. Czachorka, opiekuna Szkolnego Koła Filozoficznego, zyskała po wnikliwej weryfikacji pracowników naukowych Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu wysoką ocenę i została zakwalifikowana do etapu wojewódzkiego OF. Zmagania na tym etapie odbędą się w Poznaniu w lutym 2012r. Życzymy powodzenia Józefinie, która kontynuuje chlubne tradycje Kołłątaja w zakresie osiągnięć z filozofii (w 2008r. Olga Witczak została finalistką szczebla centralnego OF w Warszawie).

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl