EUROPEJSKIE KOLĘDOWANIE PDF Drukuj Email

Dnia 19 grudnia 2011 roku odbyła się VII edycja konkursu EUROPEJSKIE KOLĘDOWANIE w I Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie. W przeglądzie udział wzięło 13 klas z tutejszego liceum. Jury w składzie: pani Marzena Wiśniewska (przedstawicielka Starostwa Powiatowego – osoba wspierająca konkurs od samego początku), nauczyciele I Liceum Ogólnokształcącego

– eksperci języka polskiego- pani Joanna Olejniczak, języka angielskiego - pani Maria Staszkiewicz, pani Anna Bielawna , języka niemieckiego - pani Daria Kapcińska, zaproszony gość – pani Iwona Dominiak – pomysłodawczyni konkursu, emerytowana nauczycielka I LO , ekspert języka rosyjskiego oraz przedstawicielka SKE Kołłątaj – Sara Pluta, oceniało występy pod względem opanowania tekstu oraz jakości wykonania, natomiast choreografia, scenografia i stroje były dodatkowym atutem tylko wizualnym branym pod uwagę przy ocenie występu. Nagrodzona piątka finałowa otrzymała sprzęt audiowizualny ufundowany przez Starostwo Powiatowe w Krotoszynie. Wspaniałe dyplomy przygotowała pani Elżbieta Poczta. Słodkie upominki ufundował pan poseł Maciej Orzechowski, pan Michał Łyskawa oraz członkowie Szkolnego Klubu Europejczyka Kołłątaj wraz z opiekunami - panią Karoliną Matuszewską i panią Anną Bielawną. Dwugodzinny konkurs zaowocował wspaniałym repertuarem i wykonaniem bożonarodzeniowych pieśni. Pomysłowość estradowa i jakość wykonania wprowadziły młodzież szkolną w świąteczny nastrój.

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl