Dla gimnazjalistów


Odwołane zajęcia dla Gimnazjalistów PDF Drukuj Email

Pragniemy poinformować, iż ze względu na próbne testy gimnazjalne oraz sugestie młodzieży zajęcia dla gimnazjalistów zostały przeniesione o miesiąc później. Zapraszamy na pierwsze zajęcia 12 lutego 2015 o godzinie 16 do sali nr 32.

Za zaistniałą sytuację przepraszamy, jednocześnie informujemy, iż pozostałe terminy zajęć nie uległy zmianie, a czwarte zajęcia odbędą się 14 maja 2015 roku.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY

 
Zapraszamy na zajęcia dla Gimnazjalistów PDF Drukuj Email

 


Drogi Gimnazjalisto!!

Zapraszamy Cię na zajęcia tematyczne, które odbędą się w naszej szkole w każdy drugi czwartek miesiąca począwszy od stycznia 2015 roku o godzinie 16.00.

Od trzech lat zapraszamy gimnazjalistów na zajęcia tematyczne prowadzone przez nauczycieli i uczniów naszego Liceum. Jest to szansa poznania szkoły, atmosfery tutaj panującej i oferty edukacyjnej. W latach poprzednich można było uczestniczyć m.in. w zajęciach matematycznych, chemicznych, biologicznych, filmowych. Jakie atrakcje czekają na Was, drodzy gimnazjaliści, w tym roku szkolnym, będziecie mogli przekonać się już w styczniu.

Więcej…
 
To już ostatnie sprawozdanie z naszych spotkań. PDF Drukuj Email

10 kwietnia spotkaliśmy się na zajęciach filmowych zatytułowanych ZAPRASZAMY  NA PLAN. Mieliśmy okazję porozmawiać o swoich zainteresowaniach i doświadczeniach filmowych i artystycznych oraz poznać różne plany filmowe w teorii i praktyce. Część zajęć poprowadził uczeń klasy 1a - Krzysiek Pęcak prezentując i analizując krótki film SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI. Uczestnicy wzięli udział w mini konkursie, którego celem było przełożenie tekstu pisanego na tekst wizualny i obejrzeli fragment filmu SUPER 8. 

Więcej…
 
TO JUŻ OSTATNIE ZAJĘCIA DLA GIMNAZJALISTÓW ! PDF Drukuj Email

"Zapraszamy na plan" to temat ostatnich zajęć organizowanych dla uczniów szkół gimnazjalnych, które odbędą się w następny czwartek 10 kwietnia 2014 roku w godzinach od 17.00 do 18.30 w sali nr 32.

Wszystkich gimnazjalistów serdecznie zapraszamy Uśmiech

 
Zajęcia dla gimnazjalistów - Podróż do wnętrza Ziemi PDF Drukuj Email

Na samym początku wyprawy tajemnym labiryntem biegnącym pod pracownią chemiczną przedostaliśmy się do zaklętych pieczar pod Krotoszynem. Byliśmy tam świadkami erupcji wulkanicznej, niestety obudziliśmy niebezpieczną bestię – strasznego smoka monogława. Bestię tą pokonaliśmy jednym śmiałym cięciem wiedzy geologicznej, tak że tylko zielony ogień buchnął z miejsca po ściętym łbie.

Wśród wielu niebezpiecznych trudów wyprawy,  do których należało zbudowanie dymarki i wytop metalu

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 5

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl