Klub filmowy


"Pokój" - spotkanie Klubu Filmowego PDF Drukuj Email

Dnia 27.04. o godzinie 15:30 w sali nr 20 odbędzie się kolejne spotkanie klubu filmowego. Wyświetlony zostanie film "Pokój" z 2015 r., którego reżyserem jest Lenny Abrahamson.

Jest to dramat o chłopcu, który od urodzenia mieszka z mamą w niewielkim pomieszczeniu i nie zdaje sobie sprawy z istnienia świata zewnętrznego.

Film doczekał się czterech nominacji do Oscarów i zyskał niemałe grono fanów.

Więcej…
 
"Amores Perros" - spotkanie Klubu Filmowego PDF Drukuj Email

Dnia 17.02.2015, o godzinie 8:45, odbędzie się spotkanie Klubu Filmowego. Będziemy oglądać film "Amores Perros" w reżyserii Alejandra Inarritu, uznanego meksykańskiego reżysera, zdobywcy trzech Oscarów, za najlepszy film, najlepszy scenariusz oraz za najlepszą reżyserię.

Film przedstawia trzy historię mieszkańców Mexico City, którzy  żyją obok siebie i należą to trzech różnych światów, ich losy łączą się ze sobą w zaskakujący sposób.

Więcej…
 
"Po prostu walcz" - spotkanie Klubu Filmowego PDF Drukuj Email

Dnia 13.01.2016 r. Tj. środa o godzinie 16 odbędzie się spotkanie Klubu Filmowego. Będziemy oglądać film "Po prostu walcz".

Opowiada on historie młodego chłopaka który po swojej przeprowadzce dowiaduje się o podziemnym klubie walki i zostaje do niego zwabiony gdzie przegrywa pierwsza walkę.

Postanawia się lepiej wyszkolić pobierając lekcje u weterana w dziedzinie walki wręcz. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w seansie !

Więcej…
 
"Gdzie jest generał ? " - spotkanie Klubu Filmowego PDF Drukuj Email

 

26.11.2015 roku odbędzie się spotkanie Klubu Filmowego.

Oglądać będziemy film "Gdzie jest generał ?"– polski film fabularny zrealizowany w 1963 roku przez Tadeusza Chmielewskiego.

Komedia o czasach II wojny światowej.

Zapraszamy !!!

 

Więcej…
 
Spotkanie klubu filmowego PDF Drukuj Email

 

26.10.2015 r. odbędzie się spotkanie Klubu Filmowego. Oglądać będziemy film "Mad Max" z 1979 r. w reżyserii Georga Millera.

Max, policjant drogówki, naraża się gangowi motocyklowemu. Gdy bandyci zaczynają prześladować jego rodzinę, wypowiada im walkę na śmierć i życie.

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl