Absolwenci PDF Drukuj Email
Najwybitniejsi absolwenci Rok 1999/2000.
Piotr Bestry, Dariusz Bielawny, Karolina Cikowska, Małgorzata Kasperska, Aneta Szukalska, Przemysław Zawodny, Joanna Kaczmarek, Mikołaj Krzyżanowski, Anna Maik, Violetta Michalak, Michał Kołata, Magdalena Figura, Klaudia Kałążna, Aneta Kołodziejczyk, Karolina Kurzawska, Wojciech Marchwicki, Joanna Naskręt, Beata Skorupska, Ewa Kępa, Michał Marciniak, Dariusz Organista, Rozalia Poczta, Piotr Wojciechowski

Rok 2000/2001.

Adam Kurka, Łukasz Serek, Jarosław Waśkowiak, Paulina Golińska, Ewa Harasimik, Magdalena Jakubek, Katarzyna Ulatowska, Aneta Walczak, Kamila Kroczak, Kinga Kubica, Adriana Maśko, Emilia Konarska, Dagmara Pluta, Małgorzata Praczyk, Alicja Pyczak, Wojciech Robak, Szymon Sztuka, Robert Wachowiak, Paweł Pietrzak

Rok 2001/2002.

Małgorzata Chmielarz, Sławomir Maroszek, Łukasz Pluta, Piotr Szczotkiewicz, Anna Woźniak, Izabela Kaczmarek, Beata Namysł, Konrad Przywara, Agnieszka Kapała, Małgorzata Szymczak, Paweł Głuchowski, Maria Marchwicka, Piotr Maśko, Ewelina Otwierska, Anna Patyk, Magdalena Smółkowska, Anna Szewczyk, Joanna Szewczyk, Tomasz Zieliński, Natalia Ziętkiewicz, Izabela Kurzawska, Anita Rożek, Martyna Sędzik, Aldona Szczuraszek

Rok 2002/2003.

Marta Frąckowiak, Dominika Jakubek, Renata Kaj, Robert Noelle, Daniel Pluta, Hubert Szymczak, Diana Kałążna, Ewelina Milewska, Izabela Szymczak, Karolina Trawińska, Hanna Marek, Aneta Mikołajczyk, Natalia Nawrot, Krzysztof Kaczyński, Arleta Snadna, Karolina Budzińska, Izabela Jokiel, Małgorzata Jokś, Anna Kmiecik, Kamila Michalska, Anna Powałowska, Ewa Rzekiecka, Kamila Kryszkiewicz, Ireneusz Bielecki, Agata Kaźmierczak, Marta Sawicka

Rok 2003/2004
.
Marta Bryjak, Paweł Cienkusz, Monika Czachorek, Magdalena Kabacińska, Małgorzata Kabacińska, Katarzyna Kozłowska, Katarzyna Chmiel, Marta Bała, Piotr Marcisz, Paulina Puślednik, Natalia Szwarc, Sława Komorowska, Mateusz Pawlik, Anita Radziszewska, Monika Rosińska, Jakub Małecki, Marek Ratajski, Ewa Wolna, Magdalena Banaszek, Joanna Furman, Joanna Robakowska, Anna Pospiech

Rok 2004/2005.

Paulina Adamczak, Sebastian Iberhan, Mikołaj Idziak, Adam Konarski, Katarzyna Podziemska, Monika Sobkowiak, Natalia Wiatrak, Damian Wyskok, Magdalena Ziembińska, Bernadetta Frąszczak, Palina Grzegorzewska, Anna Michalska, Mikołaj Niedbała, Natalia Szubert, Karolina Hasińska, Natalia Jędrzejak, Marta Łakoma, Mariusz Niestrawski, Aleksandra Pawlikowska, Daria Rozum, Alicja Wojciechowska, Julita Adamiak, Robert Frala, Natalia Kaik, Katarzyna Kot, Joanna Kulas, Hanna Marciszak, Alicja Rynkiewicz, Szymon Skrzypczak, Dolata Malwina, Krajka Sławomir, Majda Weronika, Marciniak Judyta, Robakowska Monika,Grzelska Maria, Pawlik Magdalena,Marek Snadny
Wpisy do "Złotej Księgi Kołłątajowców"


Rok 1999/2000

Aneta Kołodziejczyk

Rok 2001/2002

Anna Woźniak, Konrad Przywara

Rok 2003/2004

Paweł Cienkusz, Katarzyna Chmiel, Piotr Marcisz, Joanna Furman

Rok 2004/2005

Sławomir Krajka, Adam Konarski

Rok 2005/2006
Mateusz Hejdysz, Anna Hybsz

Rok 2006/2007
Karolina Bąkowska, Michał Gręda, Krzysztof Gogolewski, Łukasz Idkowiak, Anna Michalak, Katarzyna Miedzińska, Marta Piesyk, Paulina Worsztynowicz

Rok 2007/2008
Maria Ostrowska, Piotr Jarecki, Natalia Robakowska, Zuzanna Rączkowiak, Żaneta Żyto

Rok 2008/2009
Katarzyna Maśko, Aron Rozum, Michał Rodak

Rok 2009/2010

Olga Witczak, Katarzyna Malec, Zuzanna Mizera, Karol Kowalczyk, Wiktoria Rozum, Oliwia Wojtkowiak

Rok 2010/2011

Natalia Iberhan, Martyna Szczepaniak, Weronika Piskorek, Natalia Dymarska, Sandra Wujczyk

Rok 2011/2012
Sylwia Szpak, Natalia Drygas, Adrianna Biernacka, Katarzyna Bar, Artur Worsztynowicz, Marcin Stachowiak

Rok 2012/2013
Dominik Heinisch, Joanna Jędrzejak, Jakub Otworowski

Rok 2013/2014
Jakub Tokarek, Kamil Nowaczyk, Wojciech Horyza, Marta Kaczmarek, Olga Menzel, Piotr Maciejewski

Rok 2014/2015
Adrian Kaczmarek, Joanna Juskowiak, Irmina Waleńska, Błażej Jędrkowiak, Sandra Płaczek


"Absolwent Roku"

2005 r. - Adam Konarski
2006 r. - Anna Hybsz
2007 r. - Łukasz Idkowiak
2008 r. - Maria Ostrowska
2009 r. - Katarzyna Maśko
2010 r. - Katarzyna Malec
2011 r. - Natalia Iberhan
2012 r. - Natalia Drygas
2013 r. - Arkadiusz Brenk
2014 r. - Marta Kaczmarek
2015 r. - Sandra Płaczek


"Przedmiotowiec Roku"

2004 r. - Piotr Marcisz
2005 r. - Sławomir Krajka
2006 r. - Mateusz Hejdysz
2007 r. - Krzysztof Gogolewski
2008 r. - Piotr Jarecki
2009 r. - Aron Rozum
2010 r. - Olga Witczak
2011 r. - Mateusz Sobański
2012 r. - Adrianna Biernacka
2013 r. - Dominik Heinisch
2014 r. - Wojciech Horyza
2015 r. - Irmina Waleńska

 

"Sportowiec Roku"
2012 r. - Jędrzej Paczków
2014 r. - Kamil Nowaczyk
2015 r. - Błażej  Jędrkowiak

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl