Nadzieja dla Zuzanny. "Fatamorgana" w kinie PDF Drukuj Email

24 października br. w kinie „Przedwiośnie” o godz. 18.00 odbędzie się kolejne przedstawienie II Musicalu Kołłątajowskiego „Fatamorgana”. Po raz trzeci będzie można obejrzeć historię Joasi i jej przyjaciół. Uczniowie naszej szkoły wcielą się w role aktorów, piosenkarzy i tancerzy.

 

Ze względów organizacyjnych, sprzedawane będą wejściówki w cenie 5 zł. Będą one do nabycia w bibliotece szkolnej od wtorku 11 października
Zebrane pieniądze przekazane zostaną absolwentce naszej szkoły- Zuzannie Nadziei w celu sfinansowania operacji kręgosłupa.
Zachęcamy wszystkich chętnych do pomocy!!! Przyjdź, zobacz, dobrze się baw i pomóż Zuzannie.
Jeśli nie możesz przyjść w poniedziałek, to we wtorek o godz. 18.00 przedstawiamy „Fatamorganę” po raz drugi. Pieniądze będą przeznaczone na rzecz wolontariatu ziemi krotoszyńskiej a wejściówki są do nabycia w siedzibie wolontariatu przy ul. Zdunowskiej.
Spektakl powstał dzięki współpracy z Klubem Rivendell i Krotoszyńskim Ośrodkiem Kultury.

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl