Sukces szczypiornistek z Kołłątaja PDF Drukuj Email

W dniu 17.11.2011 w Koźminie Wlkp. odbył się finał rejonu (dawne województwo kaliskie) w piłce ręcznej dziewcząt. W zawodach tych uczestniczyły następujące zespoły:

  • LO Pleszew
  • III LO Ostrów Wlkp
  • ZSP nr 1 Kępno
  • ZSP Koźmin Wlkp

oraz po raz pierwszy w historii tej dyscypliny dziewczyny z I LO Krotoszyn. Mecze rozgrywane w dwóch grupach. Nasze zawodniczki w swojej grupie w pierwszym meczu uległy zawodniczkom z Kępna 14:5, natomiast w drugim swoim meczu ograły dziewczyny z Ostrowa Wlkp 10:6 zajmując tym samym drugie miejsce w grupie. Dzięki temu nasze szczypiornistki zagrały o trzecie miejsce w rejonie z dziewczynami z Pleszewa. Po bardzo dobrej grze pokonały je 18:13 zajmując trzecie miejsce. Jest to historyczny sukces nie tylko w naszej szkole, ale całego kobiecego szczypiornictwa w Krotoszynie Gratulujemy!
Drużynę I LO z Krotoszyna reprezentowały: Jakubek Natalia, Musielińska Aleksandra, Krauze Paulina, Michalak Hanna, Poczta Emilia, Pabich Katarzyna, Banaszak Magdalena, Stawowa Patrycja, Marcisz Malwina, Błaszczyk Angelika. Opiekunem zespołu był Waldemar Wandelewski. Zawody wygrały dziewczęta z Koźmina Wlkp, którym serdecznie gratulujemy.

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl