Kołłątajowska Wioska Świętego Mikołaja PDF Drukuj Email

W Kołłątaju pamiętamy o wszystkich dobrych dzieciach. Szczególnie stara się o to identyfikujący się z nimi Samorząd Uczniowski. Dlatego w tym roku, 6 grudnia zaprosiliśmy wszystkich kołłątajowców na kwadrans w Wiosce Świętego Mikołaja. Każda klasa za symboliczną opłatą mogła, w odmienionej w magiczną wioskę auli,wziąć udział w wielu konkurencjach. Dopingowani przez SU uczniowie skakali w workach, grali w mini zbijaka, próbowali przyczepić Mikołajowi wąsy lub... leżakowali.

Za każde z wykonanych zadań otrzymywali słodkości. Następnie na prośbę Świętego Mikołaja śpiewali kolędę i robili sobie z nim zdjęcie. Na koniec spotkania każda osoba otrzymywała poczęstunek przygotowany przez organizatorów. Był to naprawdę udany dzień. Mogliśmy poczuć zbliżającą się magię świąt i choć na chwilę oderwać się od szkolnej, monotonnej rzeczywistości. Kołłątaj kolejny raz pokazał, że w szkole nie musi być nudno.