Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Blogowego PDF Drukuj Email

Uczniowie klasy 3A - Asia, Kinga i Łukasz - zostali laureatami konkursu "BLOGOWA MAPA PRZEMIAN". Blog, którego założyli http://eurofundusze.blogspot.com/ znalazł się wśród 9 najlepszych! Do projektu zgłosiło się ponad 400 szkół z całej Polski, dlatego uczniowie czują się jeszcze bardziej wyróżnieni.
Przez ponad 6 tygodni na swojej stronie opisywali zmiany zachodzące w gminie Krotoszyn. Zamieszczali zdjęcia, filmy, zorganizowali konkurs na hasło reklamowe. W sumie otrzymali ok. 50 pozytywnych komentarzy, za które serdecznie wszystkim dziękują.

Na moment ogłoszenia werdyktu czekali z niecierpliwością. Wiadomość o wyróżnieniu bloga "EUROFUNDUSZE W KROTOSZYNIE" pozytywnie ich zaskoczyła. Jury, w skład którego weszli przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju Regionalnego oraz Fundacji Think!, podkreśliło dodatkowo wyjątkowość ich strony: "za zamieszczenie ponad 170 zdjęć unijnych inwestycji i stworzenie mapy opisywanych projektów w powiecie krotoszyńskim".

Dodatkową nagrodą za pracę trzecioklasistów był poniedziałkowy wyjazd do Warszawy na uroczystość wręczenia nagród. Wizyta w Polskiej Agencji Prasowej, spacery po warszawskiej starówce i podróż PKP na pewno będą miłym wspomnieniem ;)

Asia, Kinga i Łukasz dziękują wszystkim za wsparcie i liczne odwiedziny na blogu. Szczególnie dziękują Panu Robertowi Szczotce za motywację i liczne wskazówki.