Z Kołłątajem nam do twarzy !!! PDF Drukuj Email

20.04.2013 roku odbyły się w naszej szkole Drzwi Otwarte. W imieniu Kołłątajowców  gimnazjalistów i ich rodziców powitała pani dyrektor Elżbieta Płóciennik. Po krótkiej prezentacji w auli szkolnej, przedstawieniu kierunków kształcenia i osiągnięć naszego LO goście rozpoczęli zwiedzanie szkoły. Mieli okazję zapoznać się z pracą Samorządu  Szkolnego, Klubu Europejskiego „Kołłątaj”.

W sali konferencyjnej czekała na gimnazjalistów niespodzianka- doświadczenia z biologii, chemii i fizyki. Kolejnym punktem programu była pracownia informatyczna, w której przedstawiane były projekty realizowane w I LO. Uczniowie i nauczyciele  scharakteryzowali szeroki wachlarz możliwości rozwijania zainteresowań i umiejętności.

Nie zapomniano również o potencjalnych sportowcach i strzelcach. Dla nich otwarte były sale gimnastyczne, boiska i strzelnica sportowa.

Kolejne Drzwi Otwarte dopiero za rok… Kto je przygotuje? Co się będzie działo? Któż to wie…