Drugie zajęcia dla gimnazjalistów w Kołłątaju PDF Drukuj Email

12 grudnia odbyły się drugie w tym roku szkolnym zajęcia z gimnazjalistami. Tym razem uczniowie poznali zwyczaje świąteczne typowe dla Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Gimnazjaliści obejrzeli przygotowane przez nauczycielki prezentacje multimedialne, wypowiadali się na temat zwyczajów praktykowanych w swoich domach, wykonywali ćwiczenia językowe, rozwiązywali quiz świąteczny, a lekcję zakończyło wspólne śpiewanie kolędy „Cicha noc” w trzech językach. Uczniowie z zaangażowaniem brali udział w zajęciach, chętnie wypowiadali się w obcym języku i zacięcie rywalizowali, rozwiązując zadania z quizu.

Za aktywny udział każdy z uczestników spotkania otrzymał słodką świąteczną niespodziankę. 

Drogi Gimnazjalisto skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i zapisz się na nasze zajęcia organizowane właśnie dla Ciebie, dzięki którym bedziesz mógł poznać naszą szkołę, nauczycieli oraz zdobyć cenną wiedzę i umiejętności.

Kolejne zajęcia już 9 stycznia 2014 roku. ZapraszamyUśmiechUśmiechUśmiech

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl