Kolejna przygoda z przedszkolakami. PDF Drukuj Email

W czwartek 20 kwietnia 2017 roku grupa uczennic z klasy Ia i Ic zrealizowała kolejne zadanie w ramach projektu „Szkoła z klasą 2.0”. Odwiedzili oni przedszkole „Maciuś” w Krotoszynie prowadząc zajęcia o Irlandii. Podczas tego miłego spotkania dzieci miały okazję poznać flagę i położenie Irlandii, posłuchać historii o św. Patryku oraz o słynnym legendarnym skrzacie.

Ponadto, bawiły się w typową irlandzką zabawę,następnie próbowały nauczyć się kroków tańca irlandzkiego, a na samym końcu dostały czekoladowe monety od legendarnego skrzata. Przedszkolaki były zachwycone i zaangażowane w zajęcia, które były świetnie przygotowane przez nasze uczennice Alicję Jackowiak, Julię Ciesielską, Zosię Nowak i Zuzannę Witkowską.  Planują one odwiedzić jeszcze inne przedszkola.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl