Simchat Chajim Festival PDF Drukuj Email

23 maja w ramach Simchat Chajim Festival, nasze miasto odwiedziła Pani Ambasador Izraela Anna Azari. Spotkanie odbyło się w auli i nie zabrakło na nim uczniów liceum.

Klasy miały możliwość wysłuchania prezentacji Pani Ambasador o Izraelu, poznać jego najlepsze strony, charakterystyczne cechy oraz interesujące fakty.

Zachęceni do głębszego poznania państwa Izrael, uczestnicy mogli zadawać pytania.Pani Anna Azari rozwiewała różnego rodzaju wątpliwości- od różnic pomiędzy Polską a krajem jej pochodzenia, po rodzaj polityki prowadzonej w Izraelu.

Dzięki temu spotkaniu, z pewnością uczniowie jeszcze bardziej zainteresują się kulturą Izraela oraz specyficzną pracą, jaką jest praca ambasadora. Pani Annie Azari bardzo dziękujemy za odwiedziny Krotoszyna!

 

Zuzanna Czachorek

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl