Witaj, Kołłątaju !!! PDF Drukuj Email

4.09.2017 o godz. 9.00 trzy roczniki młodych „Kołłątajowców” rozpoczęły nowy rok szkolny. Tradycyjnie wszyscy spotkaliśmy się na boisku szkolnym. Rzeszę uczniowską i grono nauczycielskie przywitała pani dyrektor Elżbieta Płóciennik.

I chociaż niektórzy z nas myśleli wciąż o wakacyjnych chwilach, w skupieniu wysłuchaliśmy przemówienia prof. Pawła Hadrycha nt. II wojny światowej i krótkiej części artystycznej w wykonaniu uczniów klas II i III.

Wcześniej osoby chętne uczestniczyły w uroczystej Mszy Świętej.

Wszystkim „Kołłątajowcom” życzymy jak najlepszych ocen, sukcesów, zdrowia i sił. Pamiętajmy, rok szkolny nie jest wcale taki długi.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl