Nasza szkoła „Szkołą z klasą 2.0” PDF Drukuj Email

W ubiegłym roku szkolnym braliśmy udział w kolejnej edycji „Szkoły z klasą 2.0”. Była to edycja pełna działań i aktywności w naszej szkole. W ramach tego projektu uczniowie z klas Ia, Ic oraz Id przygotowali zajęcia z języka angielskiego oraz przyrody dla przedszkolaków z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

Ponadto, w grudniu ubiegłego roku wspólnie z młodzieżą ze szkół gimnazjalnych kolędowaliśmy podczas „Festiwal Kolęd i Pastorałek”, a w kwietniu przeprowadziliśmy akcję „Zostań dawcą organów” dla naszych uczniów. W ramach tego projektu członkowie Samorządu Uczniowskiego przygotowali naklejki na schody z powiedzonkami nauczycieli.

Wszystkim uczniom i nauczycielom serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i owocną pracę.