Powiatowy Konkurs Czytelniczy PDF Drukuj Email

27 listopada 2017 roku odbył się Powiatowy Konkurs Czytelniczy pod hasłem "Stanisław Wyspiański - życie i twórczość", zorganizowany przez Krotoszyńską Bibliotekę Publiczną im. Arkadego Fiedlera w Krotoszynie.

Wydarzenie to związane było ze 110 rocznicą śmierci znakomitego twórcy. Uczniowie szkół średnich z całego powiatu zmierzyli się z pytaniami dotyczącymi życia Wyspiańskiego, a także jego największego dzieła, jakim jest "Wesele".

 

Naszą szkołę reprezentowały:

  • Zuzanna Czachorek - uczennica klasy IIIc
  • Zuzanna Ratajczak - uczennica klasy IIIb

Po 45 minutach zmagań ogłoszono wyniki.

Nagrody główne:

I miejsce – Zuzanna Ratajczak I LO Krotoszyn
II miejsce – Kacper Tokarek ZSP nr 1 Krotoszyn
III miejsce – Klaudia Borkiewicz ZSP nr 2 Krotoszyn

Wyróżnienia:

I Kamila Konrady ZSP nr 1 Krotoszyn
II Marzena Wachowiak ZSP nr 2 Krotoszyn

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl