VI Regionalna Olimpiada Medyczna PDF Drukuj Email

W piątek 06.04.2018 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja odbyła się VI Regionalna Olimpiada Medyczna pod patronatem Starosty Krotoszyńskiego i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Udział wzięło 16 uczniów liceów ogólnokształcących województwa wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Rozwiązywali oni testy złożone z zadań otwartych i zamkniętych. Ich prace były zakodowane.

Nad prawidłowym przebiegiem olimpiady czuwali nauczyciele z „Kołłątaja”: Waldemar Plewiński, Julita Szał , Iwona Nowaczyk, Alina Szwarczyńska, Ilona Kocel, Anna Sikorska. Uczestnicy olimpiady zostali powitani przez panią wicedyrektor I LO im. H. Kołłątaja Alicję Stachurską.

Uroczyste podsumowanie konkursu zostało uświetnione obecnością starszego wizytatora Kuratorium Oświaty w Poznaniu pana Rafała Paterka oraz dyrektora I LO im. H. Kołłątaja pani Elżbiety Płóciennik.

Laureatami olimpiady zostali:

I miejsce:        Weronika Kostusiak Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra H. Sucharskiego w Kępnie
II miejsce:       Małgorzata Jeziorek II Liceum Ogólnokształcące im. W. Reymonta w Ostrowie Wlkp.
III miejsce:      Jagoda Tuz Liceum Ogólnokształcące Nr I im. mjra H. Sucharskiego w Kępnie
III miejsce:      Marta Węcłaś I Liceum Ogólnokształcące im. J. Dąbrowskiego w Rawiczu

Dostojny gość oraz dyrektor szkoły wręczyli laureatom nagrody książkowe ufundowane przez Starostę Krotoszyńskiego.

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl