WYNIKI MATUR 2018 I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja PDF Drukuj Email

Dnia 3.09.2018 roku rozpoczęliśmy nowy rok szkolny. Egzamin maturalny staje się wyzwaniem kolejnego rocznika „Kołłątajowców”, ale zanim to nastąpi, nadszedł czas podsumowania MATURY 2018. Tegoroczni maturzyści osiągnęli bardzo dobre i dobre wyniki maturalne, udowadniając, że  trzy lata nauki w naszym Liceum wykorzystali także na realizację swoich naukowych pasji. Poniższa tabela pokazuje wyniki egzaminacyjne z poszczególnych przedmiotów na tle okręgu, Wielkopolski, powiatu.

Zapraszamy do analizy!

Pragniemy serdecznie pogratulować naszym absolwentom  wyników i życzymy im powodzenia w realizacji dalszych planów. Dziękujemy również nauczycielom za pracę włożoną w przygotowanie maturzystów!

Do pobrania:

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl