Czwartkowe Spotkanie z Nauką PDF Drukuj Email

28 marca w naszej szkole odbyło się Czwartkowe Spotkanie z Nauką. Uczniowie gimnazjów i klas ósmych szkół podstawowych wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez kołłątajowców. Poznawali tajemnice fizyki, biologii i chemii, a także rozwijali swoje umiejętności z języków obcych poprzez gry edukacyjne i wykonywanie ciekawych doświadczeń.

Kołłątajowcy przygotowali również prelekcje matematyczne The walking math. Prelekcje miały

formę gry RPG i były świetną okazją, żeby przypomnieć sobie najważniejsze zagadnienia z geometrii – ta wiedza na pewno przyda się na zbliżającym się egzaminie !

Dziękujemy nauczycielom szkół podstawowych i gimnazjów za umożliwienie swoim podopiecznym udziału w Czwartkowym spotkaniu z Nauką, a uczniom – za przybycie i zaangażowanie. Mamy nadzieję, że we wrześniu spotkamy się w murach naszego liceum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl