Dla gimnazjalistów
Trzecie zajęcia dla gimnazjalistow w Kołłątaju PDF Drukuj Email

Już trzecie zajęcia za nami!
W czwartek 9 stycznia 2014 roku odbyły się otwarte zajęcia dla uczniów szkół gimnazjalnych zatytułowane „Having fun with Maths in English – matematyka inaczej”, które zostały poprowadzone przez nauczycielkę matematyki Iwonę Nowaczyk oraz nauczycielkę języka angielskiego Agnieszkę Borkiewicz. Były to zajęcia dość szczególne, gdyż uczniowie mieli szansę wykorzystać wiedzę i umiejętności językowe przy rozwiązywaniu różnorodnych zadań matematycznych.

Więcej…
 
Trzecie zajęcia dla gimnazjalistów PDF Drukuj Email

Kolejne (już trzecie) zajęcia dla gimnazjalistów odbędą się dnia 9 stycznia 2014 roku od godziny 16.00 do 17.15 w sali nr 32. W tym miesiącu zapraszamy na zajęcia z matematyki i języka angielskiego pod tytułem „Having fun with Maths in English – matematyka inaczej”.

Do zobaczenia UśmiechUśmiechUśmiech

 
Drugie zajęcia dla gimnazjalistów w Kołłątaju PDF Drukuj Email

12 grudnia odbyły się drugie w tym roku szkolnym zajęcia z gimnazjalistami. Tym razem uczniowie poznali zwyczaje świąteczne typowe dla Niemiec i Wielkiej Brytanii.

Gimnazjaliści obejrzeli przygotowane przez nauczycielki prezentacje multimedialne, wypowiadali się na temat zwyczajów praktykowanych w swoich domach, wykonywali ćwiczenia językowe, rozwiązywali quiz świąteczny, a lekcję zakończyło wspólne śpiewanie kolędy „Cicha noc” w trzech językach.

Więcej…
 
Drugie zajęcia dla gimnazjalistów PDF Drukuj Email

Drugie zajęcia dla gimnazjalistów odbędą się dnia 12 grudnia 2013 roku od godziny 16.00 do 17.15 w sali nr 32. Jest to miesiąc językowca, dlatego też zapraszamy na zajęcia z języków obcych pod tytułem „Boże Narodzenie w Niemczech i Wielkiej Brytanii” .

Serdecznie zapraszamy UśmiechUśmiech

 
Lekcja otwarta z biologii PDF Drukuj Email

14 listopada w naszym Liceum odbyła się lekcja otwarta z biologii dla gimnazjalistów. Tematem zajęć było badanie budowy i funkcji wybranych narządów ssaków. Podczas zajęć uczniowie poznali budowę gałki ocznej i nerki wieprzowej.

Zajęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem. Młodzież po raz pierwszy uczestniczyła w lekcji anatomii, podczas której samodzielnie wykonała przekroje nerek oraz oglądała zawartość gałek ocznych.

 

Więcej…
 
ZAJĘCIA DLA GIMNAZJALISTÓW – MIESIĄC BIOLOGA PDF Drukuj Email

Zapraszamy gimnazjalistów na pierwsze zajęcia z biologii, których temat brzmi: „Badanie budowy i funkcji wybranych narządów ssaków”. Odbędą się one w czwartek 14 listopada 2013 roku w godzinach 16.15 - 18.00 w naszej szkole w sali nr 32 na drugim piętrze.

Do zobaczenia UśmiechUśmiech

 
Drogi Gimnazjalisto !! PDF Drukuj Email


Zapraszamy Cię na zajęcia tematyczne
, które odbędą się w naszej szkole w każdy drugi czwartek miesiąca począwszy od listopada 2013 roku wg następującego rozkładu:

  • miesiąc biologa – 14 listopada 2013
  • miesiąc językowca – 12 grudnia 2013
  • miesiąc matematyka – 9 stycznia 2013
  • miesiąc naukowca – 20 lutego 2013
  • miesiąc podróżnika – 13 marca 2013
  • miesiąc kinomana – 10 kwietnia 2013

Wszystkich chętnych prosimy o zapisy do 8 listopada 2013 roku na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.  podając swoje imię i nazwisko oraz szkołę. Wysłanie zgłoszenia na podany adres zapewni Ci udział we wszystkich zajęciach tematycznych.

Dalsze informacje dotyczące godziny oraz dokładnej tematyki każdych zajęć zostaną umieszczone na naszej stronie internetowej tydzień przed zajęciami. 
Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy Uśmiech Uśmiech

Więcej…
 
Uwaga gimnazjaliści!!! Ważne daty!!! PDF Drukuj Email

Gimnazjalisto zachęcamy Ciebie do zapoznania się z ważnymi datami dotyczącymi  Naboru 2013:

  • od 20 maja do 4 czerwca 2013 Szkoły przyjmują podania,
  • do 26 czerwca 2013 r. Kandydat dokonuje ewentualnych zmian w wyborze szkoły,
  • do 2 lipca 2013 roku do godz. 15.00 Szkoły przyjmują kopie świadectw i zaświadczeń,
Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 3

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl