Dzień Języków Obcych PDF Drukuj Email

Europejski dzień języków obcych

Dnia 29 października 2010 roku ok godz. 11.00 w I Liceum Ogólnokształcącym im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie odbył się po raz dziewiąty „Dzień języków obcych”.

 

Uczniowie wszystkich klas mogli wykazać się znajomością języków w różnych konkurencjach m.in. śpiew, taniec, recytacja. Nie zabrakło również rywalizacji w starciach o największą wiedzę o Wielkiej Brytanii i Niemczech. Najlepsi w poszczególnych kategoriach otrzymali wspaniałe nagrody. Uczniowie wykazali ogromne zaangażowanie, gdyż występy były naprawdę perfekcyjne. Większość klas przygotowała kawiarenki, w których oferowała rozmaite przysmaki, które mógł każdy skosztować. „Dzień języków obcych” cieszył się ogromnym zainteresowaniem zarówno uczniów jak i nauczycieli o czym świadczy choćby fakt,że aula była wypełniona po same brzegi. Długie przygotowania, wspaniałe występy, mnóstwo emocji i udana zabawa z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczniów.

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl