Sukces naszych licealistów PDF Drukuj Email

Kapituła Ogólnopolskiego Konkursu Zostań Ekonomistą, organizowanego przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu  Przyrodniczego w Poznaniu dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, przyznała tytuł Laureata konkursu Maciejowi  Sobańskiemu i Julii Szymko, za esej pt.: „Agrobiznes w kraju i na świecie. Charakterystyka i porównanie znaczenia rolnictwa w gospodarce państw Grupy Wyszehradzkiej”.

Laureaci konkursu otrzymali zaświadczenie uprawniające do przyjęcia na studia I stopnia bez konieczności udziału w postępowaniu kwalifikacyjnym podczas rekrutacji na kierunki studiów, oferowane przez Wydział Ekonomiczno-Społeczny Uniwersytetu  Przyrodniczego w Poznaniu (Ekonomia, Finanse i Rachunkowość).

Julii i Maciejowi  serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu pasji i zainteresowań ekonomicznych

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl