Wiedzą, jak zachęcić do założenia konta w banku PDF Drukuj Email

Trzy uczennice naszego liceum Dominika Jarocka (3bg), Martyna Dąbrowska (3dg) i Aleksandra Gniazdowska (3dg) zajęły zaszczytne 2. miejsce w ogólnopolskim konkursie organizowanym przez ZUS „Jak zachęcić babcię lub dziadka do założenia konta w banku?”

Konkurs, do którego zgłosiło się łącznie blisko 3 tys. uczniów i studentów z całej Polski, odbywał się w dwóch etapach – regionalnym i centralnym. Spośród nadesłanych prac komisja konkursowa wyłoniła najlepsze z nich i przyznała wartościowe nagrody w kategoriach : plakat, komiks, film i materiał multimedialny.

Zespół naszych dziewczyn zajął 2. miejsce w kategorii komiks. Należy podkreślić, że oprócz zwycięskiego zespołu do etapu centralnego zakwalifikowane zostały 3 inne drużyny z Kołłątaja : Aleksandra Kucharska, Marta Biniek i Sergiusz Sójka – kategoria komiks ; Mateusz Kościółek, Agata Szczuraszek i Zuzanna Parysek – film oraz Natalia Strzelczyk – film.

Gratulujemy!!!

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl