Harmonogram dyżurów dydaktycznych |
|
Dyżury nauczycieli w roku szkolnym 2022/2023
Nazwisko i imię |
Dzień |
Godziny |
Czachorek Maciej |
piątek
|
10:30 - 11:30 |
Czwojda Anna |
poniedziałek |
14:00 - 15:00 |
Gabryelczyk Lucyna |
poniedziałek |
08:00 - 09:00 |
Hadrych Paweł |
środa
|
10:30 - 11:30 |
Horyza Izabela |
środa
|
09:45 - 10:45 |
Ibron Magdalena |
środa
|
08:45 - 09:45 |
Jędrzak Katarzyna |
piątek
|
10:30 - 11:30 |
Kapcińska Daria |
wtorek
|
11:00 - 12:00 |
Kocel Ilona |
środa
|
11:30 - 12:30 |
Konieczny Tomasz |
środa
|
08:35 - 09:35 |
Kroczak Grzegorz |
środa
|
11:25 - 12:25 |
Krysiak Sławomir
|
środa |
09:45 - 10:45 |
Kryszkiewicz Piotr |
czwartek
|
11:25 - 12:25 |
Ks. Ostafiński Michał |
poniedziałek
|
12:25 - 13:25 |
Ks. Włodarski Michał
|
wtorek |
09:30 - 10:30 |
Kucharski Jarosław |
poniedziałek
|
11:25 - 12:25 |
Ludwiczak Julita |
wtorek
|
11:30 - 12:30 |
Łazarski Jacek |
poniedziałek |
11:25 - 12:25 |
Łączyński Przemysław |
wtorek |
09:05 - 09:35 |
Marzyński Mariusz |
czwartek |
10:10 - 10:40 |
Mikołajczyk Ilona
|
poniedziałek
|
08:40 - 09:40 |
Muszalska Weronika |
poniedziałek |
07:30 - 08:30 |
Obst Agnieszka |
I i III tydz. poniedziałek wtorek
|
07:30 - 08:00 07:30 - 08:00
|
Olejniczak Joanna |
poniedziałek
|
07:50 - 08:50 |
Olgrzymek Krzysztof |
wtorek piątek
|
07:30 - 08:00 07:30 - 08:00
|
Orpiszak Maria |
piątek |
08:50 - 09:20 |
Płóciennik Elżbieta - dyrektor |
wtorek
|
08:00 - 09:00 |
Radojewska-Felczak Lucyna |
I i III tydz. wtorek |
13:30 - 14:15 |
Ranke-Warczak Barbara |
wtorek
|
10:30 - 11:30 |
Robaczyk Joanna |
poniedziałek |
11:25 - 12:25 |
Rossa-Hadrych Maria |
czwartek
|
10:40 - 11:40 |
Sikorska Anna |
piątek |
10:30 - 11:30 |
Sperzyński Tomasz |
środa
|
12:25 - 13:25 |
Stachurska Alicja - wicedyrektor
|
wtorek |
08:00 - 09:00 |
Staszkiewicz Maria |
piątek
|
10:30 - 11:30 |
Szał Julita |
środa
|
13:15 - 14:15 |
Szczeciński Piotr |
piątek
|
11:25 - 12:25 |
Szczepańska Janina |
środa
|
11:25 - 12:25 |
Szwarczyńska Alina |
środa
|
07:50 - 08:50 |
Szymański Maciej |
środa |
14:15 - 14:45 |
Szymczak Dorota |
wtorek
|
10:40 - 11:25 |
Śpitalniak Joanna |
środa
|
11:25 - 12:25 |
Wandelewski Waldemar |
środa
|
12:25 - 13:25 |
Witczak Małgorzata |
poniedziałek
|
07:35 - 08:35 |
Woźny Marta |
piątek |
12:00 - 12:30 |
|