Sukces Kołłątaja w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących PDF Drukuj Email

Z ogromną radością i satysfakcją informujemy, że w Ogólnopolskim Rankingu Liceów Ogólnokształcących I Liceum Ogólnokształcące im. Hugona Kołłątaja zajęło w tym roku 287 miejsce w Polsce (na ogólną liczbę liceów 1385), a 18 miejsce w Wielkopolsce (na 100 sklasyfikowanych liceów) !

W roku ubiegłym zostaliśmy sklasyfikowani odpowiednio na 368 i 29 miejscu.

Zgodnie z postanowieniem kapituły, licea ogólnokształcące zostały ocenione za pomocą czterech kryteriów. Są to: sukcesy szkoły w olimpiadach, wyniki matury z przedmiotów obowiązkowych, wyniki matury z przedmiotów dodatkowych oraz opinia o uczniach szkoły wyrażona przez kadrę akademicką.

Gratulujemy wszystkim, którzy przyczynili się do ogromnego sukcesu szkoły — uczniom, ich nauczycielom , a także wspierającym szkołę rodzicom!

Szczegółowe wyniki na stronie: www.perspektywy.pl


 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl