Okres nauki zdalnej PDF Drukuj Email

W okresie nauki zdalnej od 20.12.2021 r. do 5.01.2022 r.  sekretariat przyjmuje interesantów od 8.00 do 15.00.

W dniach 24 grudnia 2021 r. oraz 7 stycznia 2022 r. szkoła nieczynna.

mLegitymacja szkolna PDF Drukuj Email

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To - zgodnie z prawem - legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień. To ważne!  Uruchamia się go, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Dane z mLegitymacji możesz okazać tak jak przy użyciu tradycyjnej legitymacji. Możesz również przekazać je użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i wiek. Na ekranie swojego urządzenia zobaczy również Twoje zdjęcie w niskiej rozdzielczości. Możesz sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji szkolnej.

Zachęcamy do złożenia  wniosku o mLegitymację szkolną

Dokumenty do pobrania:

Prof. dr hab. Konstanty Tukałło PDF Drukuj Email

Z wielkim smutkiem przyjęliśmy w czwartek, 30 września 2021 roku, informację o śmierci pana profesora Konstantego Tukałły, Honorowego Obywatela Krotoszyna, który na każdym kroku podkreślał przywiązanie do rodzinnej miejscowości i ją promował.

Profesor Tukałło - z pochodzenia wilnianin - był absolwentem Liceum im. H. Kołłątaja i byłym mieszkańcem Krotoszyna. W 1953 r. ukończył  Akademię Medyczną w Poznaniu. Od 1990 r. miał tytuł profesora nauk medycznych.

Pracował jako wykładowca w macierzystej uczelni, specjalizując się w pracy  naukowej w zakresie chirurgii jamy brzusznej. Był kierownikiem Kliniki Chirurgii na Wydziale Pielęgniarstwa Akademii Medycznej w Poznaniu.

Koncert jubileuszowy PDF Drukuj Email

Kiermasz podręczników używanych PDF Drukuj Email

Kiermasz podręczników używanych odbędzie się 27,30, 31 sierpnia od 10:00 - 13:00  oraz we wrześniu.

Wykaz podręczników PDF Drukuj Email

Wykaz podręczników na rok szkolny 2021/22 znajduje się w sekcji Do pobrania -> Dokumenty

Stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego PDF Drukuj Email

Pełne informacje dotyczące stypendium Marszałka Województwa Wielkopolskiego znajdują się w załączonym pliku do pobrania

Do pobrania:

Starosta Krotoszyński - życzenia PDF Drukuj Email

<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Wirtualny spacer po szkole

Sala wideokonferencyjna

e-Szkoła wielkopolska

Szkoła Odkrywców Talentów

Fizyka jest ciekawa

SWOi Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl