Matematyczne spotkanie Absolwenci – Uczniowie podczas zjazdu z okazji 180- lecia szkoły. PDF Drukuj Email

W dniu 17 czerwca 2016r. w naszej szkole odbył się Zjazd Absolwentów. Podczas spotkania zarówno obecni, jak i byli uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego  im. Hugona Kołłątaja  mogli wziąć udział w rozgrywkach matematycznych.

Zadania przygotowane w formie zabawy skłoniły uczestników do powspominania minionych lat. Zostały przytoczone również historie z lekcji matematyki. Podczas konkursu zarówno uczniowie, jak i absolwenci nie dawali za wygraną.

 

Obie drużyny wykazały się ogromną wiedzą. Dodatkowo w klasie, w której odbywały się rozgrywki, wystawione zostały kroniki klas matematycznych. Oglądając zabawne zdjęcia, absolwenci mogli przypomnieć sobie licealne czasy.

Po zakończonych konkurencjach, obu drużynom zostały wręczone nagrody ufundowane przez Fundację mBanku, w podziękowaniu za udział, oraz podzielenie się własnymi doświadczeniami związanymi z matematyką.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl