Paczka dla Seniora…. PDF Drukuj Email

Boże Narodzenie  to czas niezwykły. Pragniemy go spędzić w towarzystwie osób najbliższych,  cieszymy się atmosferą świąt. W naszym Liceum od kilku lat w okresie przedświątecznym staramy się pomagać osobom samotnym, potrzebującym. Poszczególne klasy organizowały różne zbiórki  i akcje w latach poprzednich. W tym roku z inicjatywy klasy III a upominki zostały dostarczone pensjonariuszom Domu Opieki Społecznej w Baszkowie.

Dziękujemy wszystkim za wsparcie akcji a w szczególności p. Lucynie Gabryelczyk, p. Darii Kapcińskiej i p. Annie Czwojdzie. To one spakowały ponad 200 upominków ! Paczki zostały dostarczone do DPS-u w Baszkowie w piątek przez nauczycieli  naszego Liceum – p. Lucynę Gabryelczyk, p. Małgorzatę Witczak i  p. Tomasza Sperzyńskiego.

Personel DPS- u w imieniu swoim, a przede wszystkim pensjonariuszy,  dziękował za Wasze wielkie serca, ofiarność i pamięć. Jako szkoła otrzymaliśmy świąteczne życzenia i własnoręcznie wykonany bożonarodzeniowy stroik.

Dziękujemy wszystkim Mikołajom i Gwiazdorom !!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl