KLASA 1e PDF Drukuj Email

 

I E - profil psychologiczny  (30 osób)

Przedmioty nauczane w zakresie rozszerzonym: język polski – biologia – język angielski.

Szybki rozwój psychologii w ostatnich dziesięcioleciach pozwala nam zdobyć coraz większą wiedzę o nas samych. Proponowany profil przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych ludzką psychiką. Rozszerzone przedmioty oraz dodatkowe zajęcia z pedagogiki i psychologii (realizowane na godzinach do dyspozycji dyrektora od kl. II – IV w wymiarze 1 godziny tygodniowo w każdym roku nauczania). pozwolą rozwijać zainteresowania i przygotować się do kontynuowania nauki na kierunkach psychologiczno-pedagogicznych.

Uczniowie tej klasy będą mieli szansę wyboru 2 języka obcego – niemiecki lub hiszpański !

Klasa ta obok zainteresowań medyczno - przyrodniczych pozwoli rozwinąć również pasje humanistyczne. Po tym profilu można podjąć studia wyższe na takich kierunkach jak: biologia, biotechnologia, nauki medyczne, dietetyka, wychowanie fizyczne, psychologia, logopedia, pedagogika, lingwistyka, filologia i wiele innych.


Serdecznie zapraszamy!!!

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl