Nadszedł czas pracy PDF Drukuj Email

1 września wszyscy razem powitaliśmy nowy rok szkolny.

Po mszy świętej, która odbyła w kościele pw. św. Andrzeja Boboli, udaliśmy się na dziedziniec naszego liceum, gdzie o godzinie 9 klasy 2-4 zgromadziły się razem, by powitać nowe wyzwania, które niesie kolejny rok edukacji! Pani dyrektor przedstawiła nowości i zmiany, które zaszły w naszej szkole.

O 9:30 tego samego dnia, w auli, witaliśmy pierwszoklasistów, dla których ten dzień był szczególnie ważny.

To właśnie nasza szkoła miała przyjemność gościć na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2022/23 Starostę Krotoszyńskiego – Pana Stanisława Szczotkę oraz Naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Krotoszyńskiego Pana Przemysława Wójcika.

Po słowie wstępu oraz zabraniu głosu przez zaproszonych gości, nastąpiła część artystyczna przygotowana przez uczennice kl. IIIc, pod kierownictwem Pani Joanny Olejniczak.

Po części oficjalnej klasy pierwsze udały się wraz z wychowawcami do swoich sal.

Wszyscy wróciliśmy do szkoły z nową energią, by wspólnie stawiać czoła nowym wyzwaniom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl