Dzień Kobiet w Kołłątaju! PDF Drukuj Email

Dzień kobiet w kołku świętowaliśmy 07.03, wyjątkowo wcześniej, ze względu na rekolekcje. Zgromadziliśmy się w auli gdzie sprawdziliśmy wiedzę mężczyzn na temat kobiet. Z każdej klasy zostało wybranych 3 chłopaków, którzy rywalizowali między sobą, który z nich jest „Przyjacielem kobiet”.

Na początku zmierzyli się w quizie wiedzy o kobietach. Następnie przeszli do odgadywania przedmiotów na ślepo. Na sam koniec natomiast rywalizowali który z nich zrobi najładniejszy warkocz w 20 sekund. Nie zabrakło akcentu artystycznego, który tym razem wykonała uczennica klasy 2c- Aleksandra Chudy.

Wszystkim Kobietom z okazji Dnia Kobiet życzymy, aby na waszych twarzach gościł uśmiech, a w waszych sercach radość i szczęście!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl