Turniej eliminacyjnych do Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt PDF Drukuj Email

W dniu 16.12.2013. w naszej szkole odbył się 2 z 6 turniejów eliminacyjnych do Mistrzostw Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt.W turniejach tych biora udział 3 drużyny: I LO Krotoszyn,ZSP1 Krotoszyn,ZSP2 Krotoszyn. Mecze odbywają sie do 2 wygranych setów. Wyniki poszczególnych pojedynków: I LO - ZSP 1 - 2:0, ZSP1 - ZSP2 2:1, ZSP2 - I LO 2:0.

Dzień później do rywalizacji w Mistrzostwach Powiatu w piłce siatkowej chłopców przystapiła drużyna chłopców naszej szkoły, która pokonała ZSP2 3:0 oraz ZSP3 również 3:0 .Tutaj rywalizacja odbywa się do 3 wygranych setów. Mecze odbywają systemem mecz i rewanż. W rywalizacji chłopców biorą udział cztery drużyny.