Zajęcia z Gimnazjalistami PDF Drukuj Email

Kolejne zajęcia z Gimnazjalistami już za nami. W czwartek 20 lutego 2014 roku odbyły się kolejne zajęcia w czasie, których uczniowie szkół gimnazjalnych mogli bliżej przyjrzeć się sercu z punktu widzenia chemika, fizyka i biologa.

W czasie zajęć uczniowie uczestniczyli w różnych doświadczeniach chemicznych i fizycznych, które pokazały, jak funkcjonuje serce. Kulminacyjnym punktem spotkania była praca na otwartym sercu. Młodzież mogła z bliska przyjrzeć się budowie serca świni przekonać się, jak transportowana jest krew w sercu.

Zajęcia zostały przeprowadzone przez następujące nauczycielki: p. I. Kocel, p. A. Sikorską i p. A. Szwarczyńską

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl