Kolejna runda za nami:) PDF Drukuj Email

We wtorek 25 lutego 2014 roku od godziny 9.00 nasi uczniowie należący do Ligi Angielskiej zmagali się w kolejnej rundzie dotyczącej gramatyki i słownictwa języka angielskiego.

Nasi reprezentanci w składzie: Alicja Dorosz 2d, Nikola Gniazdowska 2d, Maciej Skrzypczak 2a oraz Krystian Binkofski 3a mieli mocnych przeciwników, m.in. I i II Liceum w Lesznie czy Liceum w Krzesinach, którzy jak dotychczas prowadzą w całej Lidze Angielskiej.

Była to bardzo zacięta runda, w której organizatorom zabrakło pytań w rundzie eliminacyjnej i finałowej - nie spodziewali się tak wysokiego poziomu wiedzy licealistów:) Po długiej walce zajęliśmy drugie miejsce zdobywając 8 punktów dla naszej szkoły:)

Serdecznie dziękujemy i gratulujemy naszej drużynie:)

Więcej informacji oraz lista wyników poszczególnych rund znajduje się na stronie http://kollataj.szkolawchmurze.pl/uts/harmonogram-online/konkursy-online/