To już ostatnie sprawozdanie z naszych spotkań. PDF Drukuj Email

10 kwietnia spotkaliśmy się na zajęciach filmowych zatytułowanych ZAPRASZAMY  NA PLAN. Mieliśmy okazję porozmawiać o swoich zainteresowaniach i doświadczeniach filmowych i artystycznych oraz poznać różne plany filmowe w teorii i praktyce. Część zajęć poprowadził uczeń klasy 1a - Krzysiek Pęcak prezentując i analizując krótki film SZKOŁA PRZYSZŁOŚCI. Uczestnicy wzięli udział w mini konkursie, którego celem było przełożenie tekstu pisanego na tekst wizualny i obejrzeli fragment filmu SUPER 8. 

Ze zwycięzcami konkursu skontaktujemy się za pośrednictwem poczty elektronicznej a wszystkich zapraszamy na platformę moodle - tam możecie spróbować swoich sił w zadaniu prawda/fałsz!

Do zobaczenia na drzwiach otwartych 26 kwietnia!

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl