WHAT’S BEHIND THAT DOOR? PDF Drukuj Email

Koralina, przez niektórych zwana Karoliną, czuje, ze trawi ją głód - głód wrażeń i przygód, nowych miejsc, doznań i przeżyć. Nie zamierza się nudzić – chce tropić przygodę i poczuć, że jej obecność jest dla kogoś niezbędna i ważna. Zamierza sprawdzić, co jest po drugiej stronie drzwi…. . Historia przywołuje na myśl klasyczne przygody Alicji i sporo w tym racji.

Henry Sellick napisał scenariusz i wyreżyserował film w technice animacji poklatkowej (stop motion) w oparciu o powieść z pogranicza horroru  i przygody przeznaczoną dla starszych dzieci, autorstwa brytyjsko - amerykańskiego pisarza Neila Gaimana.

Inspiracja dla wizualnej oprawy filmu pochodzi z prac japońskiego rysownika - Tadahiro Uesugi.

Po odrobinę przerażenia zapraszamy w najbliższy czwartek, 23 października, godz.15.30 (sala 32).

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl