Zakończenie roku szkolnego klas trzecich PDF Drukuj Email

Szybko minął ich czas w tej szkole. W piątek 29 kwietnia odbyło się zakończenie klas trzecich. Pani dyrektor przypomniała chwilę kiedy witała ich pierwszy raz w tej szkole i podziękowała uczniom za wytrwałą naukę i zaangażowanie w życie szkoły. Potem przyszedł czas na część artystyczną przygotowaną przez Panią Joannę Olejniczak oraz indywidualne występy klas i uczniów. Następnie przyszedł czas na wręczanie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród specjalnych.

Sportowcem Roku została Aleksandra Kuś z klasy IIID. Absolwentem Roku została Paulina Szwacka z klasy IIID, która osiągnęła średnią 5,28.

Do Złotej Księgi Kołłątajowców za wysokie wyniki w nauce, wyróżniającą postawę uczniowską, zaangażowanie w życie szkoły, rozwijanie swoich pasji zostali wpisani:

• Paulina Szwacka IIID
  • Aleksandra Kuś IIID