Artystka z pasją PDF Drukuj Email

Julia Szczesnowska, uczennica klasy IIc od lat interesuje się aktorstwem i literaturą. Mogliśmy oglądać jej monodramy, występy aktorskie. W tym roku do swoich licznych sukcesów Julka może dołożyć udział w Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim.

W kategorii „Wywiedzione ze słowa” licealistka przygotowała autorską wersję Wielkiej Improwizacji z III cz. „Dziadów” A. Mickiewicza. Jej zaangażowanie i umiejętności interpretacyjno-aktorskie zostały docenione przez jury w Poznaniu i w Pile.

Julka jest finalistką tegorocznego OKR i mamy nadzieję, że znajdzie się w gronie osób nagrodzonych. Trzymamy kciuki!

Oprócz pasji aktorskiej Julia rozwija swoje zdolności poetyckie. W tym roku zajęła III miejsce w konkursie Młodzi Twórcy Literatury. To kolejne osiągnięcie potwierdza, że jest osobą utalentowaną, wszechstronną.

Gratulujemy i życzymy samozaparcia!!! Zachęcamy również do zapoznania się z twórczością Julki.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl