Zakończenie roku szkolnego dla klas trzecich PDF Drukuj Email

Dnia 28.04.2017 odbyło się zakończenie roku szkolnego dla klas trzecich. Maturzyści otrzymali dyplomy ukończenia szkoły w obecności przedstawicieli lokalnych władz a także grona pedagogicznego oraz zaproszonych rodziców.

Wręczono świadectwa z paskiem, wyróżnienia za pracę w SU, a rodzicom wyróżnionych listy gratulacyjne. Tytuł Absolwenta Roku otrzymała Katarzyna Gendera z klasy IIIc, która została również wyróżniona wpisem do Złotej Księgi Kołłątajowców wraz z uczniem klasy IIId Wojciechem Rasiem.

Po zakończeniu części oficjalnej uświetnioną programem artystycznym przygotowanym przez uczniów klasy Ic, maturzyści udali się do klas, aby pożegnać się z wychowawcami, powspominać wspólnie spędzony czas  i wzajemnie się wspierać przed czekającymi ich egzaminami.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl