Kołłątaj mistrzem powiatu w halowej piłce nożnej! PDF Drukuj Email

W dniu 07.11.br. w Kobylinie odbyły się mistrzostwa powiatu w halowej piłce nożnej chłopców. W turnieju udział wzięło 6 drużyn podzielonych na dwie grupy.

Nasi chłopcy trafili do grupy z ZSP nr 1 i ZSP nr 2. Pokonując 3:1 ZSP nr 1 oraz 2:0 ZSP nr 2 i awansowali do finału. Tam spotkali się z ZSZ Kobylin pokonując ich 1:0, tym samym zostali mistrzami powiatu!

Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej rywalizacji.

W drużynie wystąpili: Artur Błżejczak IIIc, Karol Łusiak IIIc, Dawid Kaźmierczak IIIf, Tomasz Pluciński IIId, Kacper Grzesiński IIIb, Mateusz Maryniak IIb, Oliwier Kuszaj Ia, Bartosz Cieślak Ia, Kamil Frąckowiak Ie, Eryk Jędrzejak Id.

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl