Jak zdać maturę z matematyki? PDF Drukuj Email

Dnia 28.11.2017r. w naszej szkole odbyły się wykłady dla klas maturalnych pod tytułem: "Jak zdać maturę z matematyki ?", prowadzone przez Dariusza Kulmę. Uczniowie mogli poznać techniki, dzięki którym ich nauka stanie się efektywniejsza oraz zostali zmotywowani do podjęcia działań w przygotowaniach do egzaminu dojrzałości.

Dowiedzieli się, jak ważna jest systematyka w utrwalaniu wiedzy, dzięki zaprezentowaniu teorii Tony'ego Buzana oraz zwizualizowanie swojego celu i dążenie do niego. Prowadzący pomógł w zapoznaniu się z wymaganiami maturalnymi zarówno z poziomu podstawowego, jak i rozszerzonego.

Po zakończonym wykładzie można było zapoznać się  autorskimi książkami  Dariusza Kulmy, w których zostały zebrane najważniejsze typy zadań z poszczególnych działów. Wśród naszych uczniów cieszyły się one dużym zainteresowaniem i z pewnością okażą się pomocne w trakcie nauki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl