Festyn rodzinny w domu dziecka PDF Drukuj Email

W środę 30 maja uczniowie z klasy 1e wraz z wychowawczynią Magdaleną Ibron wzięli udział w festynie rodzinnym w domu dziecka w Pleszewie. Jeden z uczniów, a mianowicie Kamil Frąckowiak, wykonał charytatywny pokaz freestyle football dla podopiecznych ośrodka. Następnie trenował z młodszymi kolegami, próbując przybliżyć im swoją pasję oraz nauczyć tricków piłkarskich.

Po miłym spotkaniu Kamil dostał pamiątkę oraz podziękowania a pozostałych uczniów, którzy pomagali przy warsztatach piłkarskich, zaproszono na słodki poczęstunek. Wyjazd odbył się poza godzinami lekcyjnymi i oprócz Kamila klasę reprezentowali również: Krzysztof Kaszkowiak oraz Wojciech Buta z klasy 1e. Warto zaznaczyć, że to nie pierwszy raz od kiedy klasa pani Magdaleny Ibron współpracuje z domem dziecka w Pleszewie.

Już w grudniu ubiegłego roku cała klasa przekazała prezenty podopiecznym ośrodka zamiast kupować sobie nawzajem. Pani Magdalenie gratulujemy wspaniałej młodzieży. Jest to piękny gest, który w dobrym świetle ukazuje naszą szkolę. Jak zapewnia klasa 1e, współpraca ta będzie kontynuowana w przyszłych latach, ponieważ warto pomagać.

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl