"Młodzi głosują" PDF Drukuj Email

8 października w naszej szkole w ramach projektu ,,Młodzi głosują", odbyły się prawybory parlamentarne. Wygrała Konfederacja Wolność i Niepodległość, tuż za nią Sojusz Lewicy Demokratycznej. Na trzecim miejscu uplasowało się Prawo i Sprawiedliwość. Kolejne miejsca zajęli: Koalicja Obywatelska, Polskie Stronnictwo Ludowe i Koalicja Bezpartyjni i Samorządowcy.

Koordynatorami akcji byli uczniowie klas pierwszych: Piotr Czemplik i Jakub Wiśniewski z kl. IA, Aleksander Ratajczyk z kl. IB oraz Mateusz Kaj z kl.D.

Dziękujemy młodzieży za udział w głosowaniu. Była to doskonała lekcja demokracji.

Pamiętajcie, że każdy głos ma znaczenie!

 

 

 

 

 

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl