Dla gimnazjalistów
Ostatnie zajęcia tematyczne dla gimnazjalistów PDF Drukuj Email

Ostatnie zajęcia tematyczne dla uczniów szkół gimnazjalnych odbędą się 16 maja 2013 roku od godz 16.00. Rozpoczną się one lekcją z geografii po tytułem "Odszukaj swój azymut", następnie o godz 16.30 będą miały miejsce zajęcia z języka niemieckiego "Eine kleine prosiątko po polu gelaufen - nie taki niemiecki straszny jak go malują". Cykl zajęć zakończy lekcja z języka angielskiego pod tytułem "What's on? - learning English with pleasure",

Więcej…
 
Trzecie zajęcia dla gimnazjalistów w Kołłątaju PDF Drukuj Email

W czwartek 4 kwietnia 2013 roku odbyły się trzecie zajęcia dla gimnazjalistów. W tym miesiącu zaprosiliśmy na lekcje z języka polskiego i historii. Zajęcia z języka polskiego zatytułowane były „Sztuka a kicz” i były prowadzone przez p. Joannę Olejniczak. Z kolei zajęcia z historii prowadził p. Paweł Hardych, a ich temat brzmiał „Gówniarstwo w historii”.

Więcej…
 
Trzecie zajęcia dla gimnazjalistów PDF Drukuj Email

Kolejne (już trzecie) zajęcia dla gimnazjalistów odbędą się dnia 4 kwietnia 2013 roku od godziny 16.00 do 17.40. Jest to miesiąc humanisty, dlatego też zapraszamy na zajęcia z języka polskiego pod tytułem „Sztuka a kicz” oraz z historii zatytułowane „ „Gówniarstwo” w historii”. Tym razem zajęcia odbędą się w dwóch grupach, według następującego harmonogramu:

Grupa I – uczniowie z Gimnazjum w Rozdrażewie, Zdunach, Niepublicznego Gimnazjum oraz Gimnazjum nr 4 – sala nr 32 (zajęcia z języka polskiego), następnie sala nr 20 (zajęcia z historii).

Grupa II – uczniowie z Gimnazjum nr 1, 2, 5 oraz Gimnazjum w Kobylinie i Pogorzeli – sala nr 20
( zajęcia z historii), następnie sala nr 32 (zajęcia z języka polskiego).

Do zobaczenia Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Więcej…
 
Drugie zajęcia dla gimnazjalistów w Kołłątaju PDF Drukuj Email

W czwartek 7 marca br. odbyły się drugie z cyklu zajęcia dla gimnazjalistów. Tematem przewodnim warsztatów był świat liczb i zmysłów. Grupę gimnazjalistów powitała Pani dyrektor Elżbieta Płóciennik, która zachęciła obecnych do udziału w spotkaniu.

Pierwsza część zajęć z matematyki i informatyki pod hasłem „Poznaj świat liczb” została poprowadzona przez p. Iwonę Nowaczyk i p. Piotra Szczecińskiego.

Więcej…
 
Drugie zajęcia dla gimnazjalistów PDF Drukuj Email

Zapraszamy na kolejne zajęcia tematyczne dla gimnazjalistów dnia 7 marca 2013 roku od godziny 16.00 do 18.00 w naszej szkole w sali nr 32 na drugim piętrze. Tym razem będą to zajęcia z matematyki, informatyki oraz biologii, a hasłami przewodnimi będą: 
„Poznaj świat liczb” (matematyka i informatyka) oraz „Na progu tajemnic życia” (biologia).
Do zobaczenia w czwartekUśmiechUśmiech

Więcej…
 
GIMNAZJALISTO NIE RYZYKUJ! JUŻ DZIŚ NARYSUJ SWOJĄ PRZYSZŁOŚC - zajęcia w I Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja w Krotoszynie rozpoczęte. PDF Drukuj Email

W czwartek 7 lutego br. odbyły się pierwsze zajęcia tematyczne dla gimnazjalistów pod hasłem „Tajemnice ukryte w gazach”.

Grupę gimnazjalistów powitała p. dyrektor Alicja Stachurska, która została poproszona o wykonanie pierwszego doświadczenia z ciekłym gazem do zapalniczek. Dalszą część spotkania prowadziły: nauczycielka fizyki- p. Alina Szwarczyńska i nauczycielka chemii- p. Ilona Kocel.

Więcej…
 
Zajęcia dla gimnazjalistów PDF Drukuj Email

Wszystkich zapisanych gimnazjalistów zapraszamy na pierwsze zajęcia tematyczne pod hasłem
„Tajemnice ukryte w gazach”, które odbędą się dnia 7 lutego 2013 roku od godziny 16.30 do 18.00 w naszej szkole w sali nr 32 na drugim piętrze.

Do zobaczenia w następny czwartek :-)

 
Drogi Gimnazjalisto!! PDF Drukuj EmailZapraszamy Cię na zajęcia tematyczne, które odbędą się w naszej szkole w każdy pierwszy czwartek miesiąca wg następującego rozkładu:

  • miesiąc naukowca – 7 lutego 2013
  • miesiąc matematyka i podróżnika – 7 marca 2013
  • miesiąc humanisty – 4 kwietnia 2013
  • miesiąc językowca – 16 maja 2013

Wszystkich chętnych prosimy o zapisy do 10 stycznia 2013 roku na adres e-mailowy: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. podając swoje imię i nazwisko oraz szkołę.

Dalsze informacje dotyczące godziny oraz charakteru zajęć zostaną podane w terminie późniejszym (po 10 stycznia 2013) w sekcji "Dlaczego Kołłątaj" w zakładce Dla gimnazjalistów.


Wszystkich chętnych bardzo serdecznie zapraszamy :-) :-)

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 3 z 3

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl