Logowanie
Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki PDF Drukuj Email

Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki. Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki.Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki.i.Piosenki.i. Piosenki.i.

Do pobrania: Regulamin


 
ZAJĘCIA „WSZYSCY JESTEŚMY GWIAZDAMI” PDF Drukuj Email

13 kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia z gra planszową w roli głównej. Planszówkę zaprojektował i stworzył absolwent naszej szkoły, wraz z projektem Erasmus+ oraz Fundacją Antares. Gra „Wszyscy jesteśmy gwiazdami” bazuje głównie na połączeniu wiedzy astronomicznej; fizycznej, matematycznej i zabawy w przystępny sposób.

Nasi uczniowie mogli spróbować swoich sił w ciekawych rozgrywkach.

Więcej…
 
Czwartkowe Spotkanie z Nauką PDF Drukuj Email

28 marca w naszej szkole odbyło się Czwartkowe Spotkanie z Nauką. Uczniowie gimnazjów i klas ósmych szkół podstawowych wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez kołłątajowców. Poznawali tajemnice fizyki, biologii i chemii, a także rozwijali swoje umiejętności z języków obcych poprzez gry edukacyjne i wykonywanie ciekawych doświadczeń.

Kołłątajowcy przygotowali również prelekcje matematyczne The walking math. Prelekcje miały

Więcej…
 
Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - referent PDF Drukuj Email

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze.

Na podstawie art. 13 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2016 roku poz.902-tekst jednolity) oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 roku w sprawie zasad wynagradzania pracowników samorządowych zatrudnionych w jednostkach organizacyjnych jednostek samorządu terytorialnego ( Dz. U. z 2014 roku poz.1786-tekst jednolity).

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja w Krotoszynie ogłasza konkurs na stanowisko: referenta

Więcej…
 
VII Regionalna Olimpiada Medyczna PDF Drukuj Email

We wtorek 02.04.2019 roku w I Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja odbyła się VII Regionalna Olimpiada Medyczna pod patronatem Starosty Krotoszyńskiego i Wielkopolskiego Kuratora Oświaty. Udział wzięło 24 uczniów liceów ogólnokształcących województwa wielkopolskiego oraz dolnośląskiego. Rozwiązywali oni testy złożone z zadań otwartych i zamkniętych. Ich prace były zakodowane.

Nad prawidłowym przebiegiem olimpiady czuwali nauczyciele z „Kołłątaja”: Waldemar Plewiński, Julita Szał

Więcej…
 
Gratulujemy tytułu Srebrnej Europejskiej Szkoły Praworządności RP 2019 roku ! PDF Drukuj Email

W imieniu Wysokiej Kapituły Rankingu Olimpijskiego COPTIOSH gratulujemy Państwa Szkole znalezienia się w pierwszej "pięćdziesiątce" Rankingu i tym samym uzyskania zacnego tytułu Srebrnej Europejskiej Szkoły Praworządności RP 2019 roku. Gratulacje ślemy Dyrekcji, uczniom i nauczycielom wos i historii Państwa Szkoły.

Tym samym szkoły, które zajmą miejsca od trzydziestego pierwszego do pięćdziesiątego, uzyskując status Szkoły Srebrnej, mają prawo posługiwać się tym mianem i zamieszczać (NIEODPŁATNIE) logo szkoły danej kategorii, jako placówki

Więcej…
 
Program „Daj włos” w Kołłątaju PDF Drukuj Email

Po raz pierwszy uczennice i uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie wzięli udział w programie zbiórki włosów organizowanej przez Fundację RakandRoll. Kilkoro uczniów udało się do profesjonalnego Salonu Fryzjerskiego Hania Styl i Elegancja, gdzie oddali po 25cm swoich włosów.

Akcja jest odpowiedzią na duże zapotrzebowanie na naturalne włosy potrzebne do produkcji peruk dla podopiecznych fundacji RakandRoll. Obecnie peruki z naturalnego włosa nie są w Polsce refundowane przez NFZ i ich cena jest bardzo wysoka. Stąd pomysł na program „Daj włos”. Każdy, kto chce obciąć włosy może to zrobić w dobrym celu, czyli na peruki dla kobiet w trakcie chemioterapii.

Więcej…
 
Kołłątaj zdominował II Powiatowy Turniej Szachowy PDF Drukuj Email

W dniu 15.03.2019 w sali gimnastycznej  Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 3 odbył się II Powiatowy Turniej Szachowy. Kołłątaj reprezentowało pięcioro uczniów.

Rozgrywki po siedmiu rundach najlepiej ukończył Góral Bartłomiej, który zwyciężył w całym turnieju oraz Waściński Krzysztof, który zajął drugie miejsce. Pozostali uczestnicy: Zodek Miłosz oraz Sobański Maciej uplasowali się w połowie stawki.

Więcej…
 
Zajęcia na Politechnice Poznańskiej PDF Drukuj Email

 

 

We wtorek 26 lutego 2019 roku klasy II i III o profilu matematyczno-informatyczno-fizycznym pod opieką pani prof. Iwony Nowaczyk i pana prof. Piotra Szczecińskiego odwiedziły Politechnikę Poznańską.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić uczelnię i wziąć udział w zajęciach laboratoryjnych na Wydziale Budowy Maszyn i Zarządzania. Układając klocki LEGO, zapoznali się z kierunkiem Zarządzania i Inżynierii Produkcji, a w Laboratorium Odlewnictwa wykonali logo uczelni z metalu. Studenci z Koła Naukowego Mechatron zachęcili kołłątajowców do rozwijania technicznych zainteresowań.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 74

Wirtualny spacer po szkole

spacer

Sala wideokonferencyjna

spacer

 

 

Szkoła z klasą

 

e-Szkoła wielkopolska

 

Szkoła bez przemocySzkoła Odkrywców Talentów

 

 

 

Fizyka jest ciekawa

 

SWOi Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl