Logowanie
Olimpiada wiedzy o HIV i AIDS! PDF Drukuj Email

W Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyła się Olimpiada pn. „HIV/AIDS – bądźmy odpowiedzialni” dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu krotoszyńskiego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3D w składzie: Wojciech Pawelczak, Paweł Pęcak, Lucjan Maćkowiak i Bartosz Kalak.
Z radością zawiadamiamy, że Wojtek zdobył 3 miejsce, a Bartek wyróżnienie!

Więcej…
 
"Kocenie pierwszoklasistów" PDF Drukuj Email

"Kocenie" pierwszoklasistów to wieloletnia tradycja szkoły. W tym roku impreza odbyła się 7 września. Dla naszych nowych uczniów przygotowaliśmy wiele zabaw i gier integracyjnych.

Ten dzień na pewno zapadnie w pamięci wszystkich tegorocznych kociaków

Wszystkim organizatorom i uczestnikom otrzęsin bardzo dziękujemy za przygotowanie imprezy i wspólną zabawę !!

Więcej…
 
Nadszedł czas pracy PDF Drukuj Email

1 września wszyscy razem powitaliśmy nowy rok szkolny.

Po mszy świętej, która odbyła w kościele pw. św. Andrzeja Boboli, udaliśmy się na dziedziniec naszego liceum, gdzie o godzinie 9 klasy 2-4 zgromadziły się razem, by powitać nowe wyzwania, które niesie kolejny rok edukacji! Pani dyrektor przedstawiła nowości i zmiany, które zaszły w naszej szkole.

O 9:30 tego samego dnia, w auli, witaliśmy pierwszoklasistów, dla których ten dzień był szczególnie ważny.

To właśnie nasza szkoła miała przyjemność gościć na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2022/23 Starostę Krotoszyńskiego – Pana Stanisława Szczotkę oraz Naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Krotoszyńskiego Pana Przemysława Wójcika.

Więcej…
 
mLegitymacja szkolna PDF Drukuj Email

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To - zgodnie z prawem - legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień. To ważne!  Uruchamia się go, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Dane z mLegitymacji możesz okazać tak jak przy użyciu tradycyjnej legitymacji. Możesz również przekazać je użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i wiek. Na ekranie swojego urządzenia zobaczy również Twoje zdjęcie w niskiej rozdzielczości. Możesz sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji szkolnej.

Zachęcamy do złożenia  wniosku o mLegitymację szkolną

 

Dokumenty do pobrania:

 
Zapytanie ofertowe nr 2 - dokumentacja modernizacji infrastruktury sanitarnej, deszczowej i wodociągowej PDF Drukuj Email

Zapytanie ofertowe nr 2 dotyczące wykonania dokumentacji modernizacji infrastruktury sanitarnej, deszczowej i wodociągowej w I LO w Krotoszynie.

 

Do pobrania:

 
Zapytanie ofertowe - dokumentacja modernizacji infrastruktury sanitarnej, deszczowej i wodociągowej PDF Drukuj Email

Zapytanie ofertowe dotyczące wykonania dokumentacji modernizacji infrastruktury sanitarnej, deszczowej i wodociągowej w I LO w Krotoszynie.

 

Do pobrania:

 
Uwaga Maturzyści !!! PDF Drukuj Email

Zdający maturę mają dostęp do swoich wyników od 5 lipca (udostępnienie wyników pomiędzy 8.00 a 10.00) po zalogowaniu w serwisie ZIU (https://wyniki.edu.pl/login) za pomocą otrzymanego od szkoły loginu i hasła.

Wszyscy zdający ponadto mają możliwość zalogowania do serwisu ZIU i dostępu do swoich wyników od dnia 5 lipca br. przy użyciu profilu zaufanego.

Świadectwa maturalne będą wydawane w sekretariacie szkoły od godziny podanej przez Panią dyrektor.

W szczególnych przypadkach świadectwa może odebrać osoba upoważniona przez absolwenta (rodzice lub pełnoletnie rodzeństwo). Upoważnienie można pobrać z naszej strony internetowej. Osoba odbierająca musi mieć przy sobie dowód osobisty. 
Uczniowie z klas informatycznych programują układy Arduino PDF Drukuj Email

Podczas zajęć informatycznych uczniowie z Kołłątaja tworzyli układy elektroniczne z wykorzystaniem płytki mikrokontrolera Arduino Uno.  Była to swoistego rodzaju lekcja łącząca teorię z praktyką, połączenie informatyki i zajęć praktyczno-technicznych.

Arduino to platforma która pozwala projektować i programować układy elektroniczne, sterować różnego rodzaju elektronicznymi czujnikami.

Po wprowadzeniu teoretycznym uczniowie korzystając

Więcej…
 
Zajęcia na wydziale politechnicznym Akademii Kaliskiej PDF Drukuj Email

We wtorek 24 maja uczniowie z klasy 1a, 2a, oraz 3a brali udział w zajęciach na wydziale politechnicznym Akademii Kaliskiej. Kołłątajowcy mieli okazję zwiedzić Centrum Dydaktyczne Kół Zębatych. Jest to jedyna tego typu placówka w kraju. Doskonale wyposażone laboratoria: dokładności geometrycznej, badań wytrzymałościowych i badań materiałowych zachęcały młodzież do poznawania  tajemnic wykonywanych pomiarów. Na wszystkich największe wrażenie wywołał ruchomy model silnika turbośmigłowego.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 74

Wirtualny spacer po szkole

spacer

Sala wideokonferencyjna

spacer

 

 

Szkoła z klasą

 

e-Szkoła wielkopolska

 

Szkoła bez przemocySzkoła Odkrywców Talentów

 

 

 

Fizyka jest ciekawa

 

SWOi Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl