Logowanie
Dzień Kobiet w Kołłątaju! PDF Drukuj Email

Dzień kobiet w kołku świętowaliśmy 07.03, wyjątkowo wcześniej, ze względu na rekolekcje. Zgromadziliśmy się w auli gdzie sprawdziliśmy wiedzę mężczyzn na temat kobiet. Z każdej klasy zostało wybranych 3 chłopaków, którzy rywalizowali między sobą, który z nich jest „Przyjacielem kobiet”.

Na początku zmierzyli się w quizie wiedzy o kobietach. Następnie przeszli do odgadywania przedmiotów na ślepo.

Więcej…
 
Olimpiada Wiedzy o Prawie! PDF Drukuj Email

Dnia 4 marca w Poznaniu odbył się etap okręgowy Olimpiady Wiedzy o Prawie.
Wśród najlepszych uczestników z Wielkopolski byli uczniowie naszej szkoły- Kornelia Dajewska i Kuba Chmielarczyk z klasy 3c.

Zakwalifikowanie się do etapu okręgowego jest ogromnym sukcesem.

Gratulujemy.

 

Więcej…
 
Olimpiada wiedzy o HIV i AIDS! PDF Drukuj Email

W Krotoszyńskiej Bibliotece Publicznej odbyła się Olimpiada pn. „HIV/AIDS – bądźmy odpowiedzialni” dla uczniów szkół ponadpodstawowych powiatu krotoszyńskiego.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 3D w składzie: Wojciech Pawelczak, Paweł Pęcak, Lucjan Maćkowiak i Bartosz Kalak.
Z radością zawiadamiamy, że Wojtek zdobył 3 miejsce, a Bartek wyróżnienie!

Więcej…
 
"Kocenie pierwszoklasistów" PDF Drukuj Email

"Kocenie" pierwszoklasistów to wieloletnia tradycja szkoły. W tym roku impreza odbyła się 7 września. Dla naszych nowych uczniów przygotowaliśmy wiele zabaw i gier integracyjnych.

Ten dzień na pewno zapadnie w pamięci wszystkich tegorocznych kociaków

Wszystkim organizatorom i uczestnikom otrzęsin bardzo dziękujemy za przygotowanie imprezy i wspólną zabawę !!

Więcej…
 
Nadszedł czas pracy PDF Drukuj Email

1 września wszyscy razem powitaliśmy nowy rok szkolny.

Po mszy świętej, która odbyła w kościele pw. św. Andrzeja Boboli, udaliśmy się na dziedziniec naszego liceum, gdzie o godzinie 9 klasy 2-4 zgromadziły się razem, by powitać nowe wyzwania, które niesie kolejny rok edukacji! Pani dyrektor przedstawiła nowości i zmiany, które zaszły w naszej szkole.

O 9:30 tego samego dnia, w auli, witaliśmy pierwszoklasistów, dla których ten dzień był szczególnie ważny.

To właśnie nasza szkoła miała przyjemność gościć na uroczystości rozpoczęcia roku szkolnego 2022/23 Starostę Krotoszyńskiego – Pana Stanisława Szczotkę oraz Naczelnika Wydziału Oświaty Starostwa Krotoszyńskiego Pana Przemysława Wójcika.

Więcej…
 
mLegitymacja szkolna PDF Drukuj Email

Dzięki mLegitymacji możesz zapomnieć o noszeniu tradycyjnego dokumentu. To - zgodnie z prawem - legitymacja szkolna, ale wyświetlana na ekranie Twojego telefonu.

Pokazując mLegitymację, potwierdzisz, że jesteś uczniem danej szkoły, skorzystasz z ulg i zwolnień. To ważne!  Uruchamia się go, używając kodu QR oraz kodu aktywacyjnego otrzymanego w sekretariacie szkoły.

Dane z mLegitymacji możesz okazać tak jak przy użyciu tradycyjnej legitymacji. Możesz również przekazać je użytkownikowi aplikacji mWeryfikator. W ten sposób upoważniona osoba potwierdzi m.in. Twoje imię, nazwisko i wiek. Na ekranie swojego urządzenia zobaczy również Twoje zdjęcie w niskiej rozdzielczości. Możesz sprawdzić również ważność Twojej mLegitymacji szkolnej.

Zachęcamy do złożenia  wniosku o mLegitymację szkolną

 

Dokumenty do pobrania:

 
Zapytanie ofertowe nr 2 - dokumentacja modernizacji infrastruktury sanitarnej, deszczowej i wodociągowej PDF Drukuj Email

Zapytanie ofertowe nr 2 dotyczące wykonania dokumentacji modernizacji infrastruktury sanitarnej, deszczowej i wodociągowej w I LO w Krotoszynie.

 

Do pobrania:

 
Zapytanie ofertowe - dokumentacja modernizacji infrastruktury sanitarnej, deszczowej i wodociągowej PDF Drukuj Email

Zapytanie ofertowe dotyczące wykonania dokumentacji modernizacji infrastruktury sanitarnej, deszczowej i wodociągowej w I LO w Krotoszynie.

 

Do pobrania:

 
Uwaga Maturzyści !!! PDF Drukuj Email

Zdający maturę mają dostęp do swoich wyników od 5 lipca (udostępnienie wyników pomiędzy 8.00 a 10.00) po zalogowaniu w serwisie ZIU (https://wyniki.edu.pl/login) za pomocą otrzymanego od szkoły loginu i hasła.

Wszyscy zdający ponadto mają możliwość zalogowania do serwisu ZIU i dostępu do swoich wyników od dnia 5 lipca br. przy użyciu profilu zaufanego.

Świadectwa maturalne będą wydawane w sekretariacie szkoły od godziny podanej przez Panią dyrektor.

W szczególnych przypadkach świadectwa może odebrać osoba upoważniona przez absolwenta (rodzice lub pełnoletnie rodzeństwo). Upoważnienie można pobrać z naszej strony internetowej. Osoba odbierająca musi mieć przy sobie dowód osobisty. 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 2 z 74

Wirtualny spacer po szkole

spacer

Sala wideokonferencyjna

spacer

 

 

Szkoła z klasą

 

e-Szkoła wielkopolska

 

Szkoła bez przemocySzkoła Odkrywców Talentów

 

 

 

Fizyka jest ciekawa

 

SWOi Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl