Logowanie
Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej PDF Drukuj Email

6 czerwca 2019 roku o godzinie 10:00 w auli Naszego Liceum rozpoczał się II Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki. W skład jury, które oceniało wykonawców, wchodzili: przewodniczący Bartosz Marszałek, wiceprzewodnicząca p. Joanna Oleniczak, p. Alicja Stachurska,wicedyrektor  oraz p. Ilona Olejnik,przedstawicielka Szkoły Muzycznej.

Na początku, kilka słów do zgromadzonych powiedział Przewodniczący Rady Powiatu p. Juliusz Poczta. W swojej wypowiedzi zacytował słowa piosenki

Więcej…
 
XIX Krotoszyńska Olimpiada Chemiczna im. prof. Jana Duczmala PDF Drukuj Email

To już dziewiętnascie lat, jak nasza szkoła pod patronatem Starosty Krotoszyna popularyzuje nauki przyrodnicze w Regionie.
Profesor Jan Duczmal był cenionym nauczycielem chemii, biologii i nauk farmaceutycznych  krotoszyńskich szkół okresu międzywojennego i pierwszych lat powojennych. Był współzałożycielem jednej z pierwszych szkół drogistowskich (która w okresie międzywojennym mieściła się w budynku I LO im. Hugona Kołłątaja) oraz autorem podręcznika

Więcej…
 
Erasmus + Life in Plastic – is it fantastic? – ! PDF Drukuj Email

Od poniedziałku 27/05/2019 gościmy w Kołłątaju grupę uczniów z Niemiec, Włoch i Danii wraz z opiekunami w ramach projektu Erasmus+ Life in plastic – is it fantastic?

Nasze działania w ramach projektu zaprowadziły nas w środę 29/05 do Wrocławia pod opieką Pań Marii Staszkiewicz i Izabeli Horyzy oraz Pana Tomasza Koniecznego, a w czwatrek 30/05 - do Milicza i Rudy Sułowskiej pod opieką Pań Alicji Stachurskiej i Joanny Robaczyk oraz Pana Tomasza Sperzyńskiego.

We Wrocławiu dzięki współpracy Kołłątaja z Politechniką

Więcej…
 
Erasmus + Life in Plastic – is it fantastic? – DZIAŁAMY! PDF Drukuj Email

Od poniedziałku 27/05/2019 gościmy w Kołłątaju grupę uczniów z Niemiec, Włoch i Danii wraz z opiekunami w ramach projektu Erasmus+ Life in plastic – is it fantastic?

Wspólnie próbujemy dowiedzieć się, jak zmniejszyć ilość zużywanego plastiku i jego negatywny wpływ na środowisko. W tym celu odwiedziliśmy lokalne firmy – GabiPlast w Krotoszynie oraz MechRolPlast w Kożminie, gdzie dzięki  otwartości właścicieli i pracowników uzyskaliśmy wyczerpujące informacje na temat ich działalności na rynku

Więcej…
 
CZWARTKOWE SPOTKANIE Z NAUKĄ : LIFE IN PLASTIC – IS IT FANTASTIC? PDF Drukuj Email

Oprócz spotkań z przedmiotami ścisłymi odwiedzający nas uczniowie ostatnich klas podstawówek i gimnazjów mieli okazję zastanowić się co w praktyce oznacza obecność tworzyw sztucznych w codziennym życiu, ćwicząc przy tym umiejętność posługiwania się i rozumienia języka angielskiego. Paulina i Zuzia ze szkolnego projektu Erasmus+ Life in plastic – is it fantastic?  przygotowały interaktywny quiz na platformie kahoot!, który pokazywał proste i zaskakujące fakty na temat odpadów i środowiska naturalnego.

Więcej…
 
Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki PDF Drukuj Email

Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki. Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki.Powiatowy Konkurs Polskiej Piosenki.i.Piosenki.i. Piosenki.i.

Do pobrania: Regulamin


 
ZAJĘCIA „WSZYSCY JESTEŚMY GWIAZDAMI” PDF Drukuj Email

13 kwietnia 2019 roku w naszej szkole odbyły się zajęcia z gra planszową w roli głównej. Planszówkę zaprojektował i stworzył absolwent naszej szkoły, wraz z projektem Erasmus+ oraz Fundacją Antares. Gra „Wszyscy jesteśmy gwiazdami” bazuje głównie na połączeniu wiedzy astronomicznej; fizycznej, matematycznej i zabawy w przystępny sposób.

Nasi uczniowie mogli spróbować swoich sił w ciekawych rozgrywkach.

Więcej…
 
Czwartkowe Spotkanie z Nauką PDF Drukuj Email

28 marca w naszej szkole odbyło się Czwartkowe Spotkanie z Nauką. Uczniowie gimnazjów i klas ósmych szkół podstawowych wzięli udział w zajęciach przygotowanych przez kołłątajowców. Poznawali tajemnice fizyki, biologii i chemii, a także rozwijali swoje umiejętności z języków obcych poprzez gry edukacyjne i wykonywanie ciekawych doświadczeń.

Kołłątajowcy przygotowali również prelekcje matematyczne The walking math. Prelekcje miały

Więcej…
 
Nabór na wolne stanowisko urzędnicze - referent PDF Drukuj Email

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze.

Na podstawie art. 13 ustawy z dnia 21 listopada 2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2016 roku poz.902-tekst jednolity) oraz Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 18 marca 2009 roku w sprawie zasad wynagradzania pracowników samorządowych zatrudnionych w jednostkach organizacyjnych jednostek samorządu terytorialnego ( Dz. U. z 2014 roku poz.1786-tekst jednolity).

Dyrektor I Liceum Ogólnokształcącym im. H. Kołłątaja w Krotoszynie ogłasza konkurs na stanowisko: referenta

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 8 z 75

Wirtualny spacer po szkole

spacer

Sala wideokonferencyjna

spacer

 

 

Szkoła z klasą

 

e-Szkoła wielkopolska

 

Szkoła bez przemocySzkoła Odkrywców Talentów

 

 

 

Fizyka jest ciekawa

 

SWOi Strategia Wolnych i Otwartych Implementacji

 

Copyright © I Liceum Ogólnoształcące im. Hugona Kołłątaja w Krotoszynie.
e-mail: sekretariat@liceumkollataj.edu.pl